رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:

1254 نفر از اصفهان واجد شرایط ثبت‌نام در طرح ساماندهی مربیان قرآن هستند

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: یک هزار و ۲۵۴ نفر از استان اصفهان امکان ثبت نام در طرح ساماندهی مربیان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه را دارند.
به گزارش ارک خبر، حمید بخشی با اشاره به اجرای طرح ساماندهی مربیان قرآن کریم توسط سازمان اوقاف و امور خیریه در سراسر کشور اظهار داشت: در این طرح مربیانی که از سال ۹۰ تا ۹۸ در دوره‌های تربیت مربیان سازمان اوقاف مشارکت داشته‌اند غربالگری خواهند شد.
وی با بیان اینکه سهمیه استان اصفهان برای ثبت‌نام مربیان قرآن در این دوره ساماندهی یک هزار و ۲۵۴ نفر است، تصریح کرد: این افراد باید تا پایان آذر ماه با مراجعه به سایت سازمان اوقاف و امور خیریه به آدرسmy.oghaf.ir نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به برگزاری آزمون اولیه برای مربیان پس از تکمیل ثبت‌نام و پایان مهلت ثبت نام تصریح کرد: این امر به منظور غربالگری اولیه و تعیین سطح افراد برای گذراندن دوره کامل تربیت مربی برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: پس از برگزاری دو مرحله نخست سازمان اوقاف دوره‌های آموزشی را برای ارتقاء سطح آگاهی داوران قرآن برگزار خواهد کرد.
بخشی با بیان اینکه مربیان پس از گذراندن دوره‌های آموزشی امکان فعالیت در مراکز آموزشی را خواهند داشت، تصریح کرد: البته باید توجه داشت که سازمان اوقاف و امور خیریه تضمینی برای اشتغال این افراد به تنهایی ندارد اما همه توان خود را برای استفاده از این ظرفیت در دوره‌های آموزشی این سازمان بکار خواهد برد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا