کارنامه بسیج در عرصه‌های مختلف موفقیت‌آمیز است

فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه سیدالشهدای آذربایجان گفت: کارنامه بسیج طی سال‌های گذشته در عرصه‌های مختلف مملو از موفقیت بوده است.

به گزارش ارک خبر، امیر سرتیپ دوم ستاد امیرحسین شفیعی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه زبان برای بیان رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های بسیجیان قاصر است، افزود: بسیج تشکیلاتی عظیم و مردمی است که پس از حضور مؤثر و مقتدرانه در هشت سال دفاع مقدس و کسب تجربیات ارزشمند، توانسته در تمام عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، امدادرسانی و حوزه‌های بهداشتی و درمانی کارنامه‌ای درخشان از خود به جای بگذارد.

وی اظهار داشت: این نیروی مردمی در حوادث و رخدادهایی چون بلایای طبیعی، سیل و زلزله در اقصی نقاط کشور منشأ خدمات و اثرات مفید و مؤثر بوده است، به نحوی که بیان رشادت‌ها و جان‌فشانی های بسیجیان از توان بیان و قلم خارج است.

امیر شفیعی ادامه داد: در ادوار مختلف پس از پیروزی انقلاب اسلامی، بسیج به مظهر اقتدار، ایستادگی و وحدت ملی ایران اسلامی تبدیل شده است و در هر عرصه‌ای ورود پیدا کرده موجب سرافرازی و اقتدار ملی این مرز و بوم شده است.

ارشد نظامی ارتش در آذربایجان شرقی و اردبیل ضمن درود به روان پاک شهدا و تعظیم در مقابل عظمت خدمات و تلاش‌های بسیجیان و تمامی انسان‌های شریفی که دارای تفکر بسیجی هستند، آغاز هفته بسیج را به مردم ایران اسلامی و به خصوص جوانان پاک نهاد و بسیجی تبریک گفت و افزود: حضور اقشار بسیجی در بطن جامعه و در بخش‌های مختلف مدیریت کشوری و لشکری در سال‌های پس از انقلاب اسلامی موجب متجلی شدن نور تفکر بسیجی و انقلابی در این سازمان‌ها و ارگان‌ها شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا