آزادراه مراغه- هشترود باید هرچه زودتر به بهره برداری برسد

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) با اشاره به اهمیت ترافیکی آزادراه مراغه- هشترود گفت: آزادراه مراغه- هشترود باید هرچه زودتر به بهره برداری برسد.

به گزارش ارک خبر،سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین هوش‌السادات عصر روز دوشنبه در بازدید از پروژه راهسازی آزادراه مراغه- هشترود گفت: این پروژه اهمیت فراوانی در حمل و نقل جاده‌ای و مسافربری شمال غرب کشور دارد.

وی با اشاره به اینکه بهره‌برداری از قطعه‌های ۲ و سه آزادراه مراغه- هشترود تا پایان شهریور سال آینده اولویت ما است، ادامه داد: بهره‌برداری کامل از این آزادراه، تردد ایمن را تسهیل و طول مسیر فعلی را کاهش می‌دهد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء با اشاره به اینکه آزادراه مراغه- هشترود به عنوان یکی از محورهای مهم ترانزیتی کشور است، افزود: اگر این طرح بر اساس روند قبلی ادامه می‌یافت، شاید تا ۲ سال آینده نیز شاهد تکمیل قطعه‌های ۲ و سه نبودیم.

هوش‌السادات با بیان اینکه با تأمین منابع و افزایش گروه‌های فنی و امکانات مناسب از طریق استان و شهرستان برای تسریع در تکمیل این قطعه‌ها برنامه‌ریزی شده است، گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء به رغم سرما و شرایط دشوار جوی، از طریق بسیج امکانات درصدد تسریع در عملیات اجرایی این آزادراه است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا