انگیزه زیادی برای جبران نتایج هفته‌های اخیر داریم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور از انگیزه بالای بازیکنانش برای جبران نتایج هفته‌های اخیر خبر داد.

به گزارش ارک خبر، زونیمیر سولدو ظهر امروز سه شنبه در نشست خبری قبل بازی با نفت مسجد سلیمان، اظهار داشت: قبل از هر چیزی باید بگویم که ما در دو بازی گذشته، نتایج خوبی نگرفتیم و اشتباهات فردی و تصمیم بد داوران علیه تراکتور در آن تأثیرگذار بود.

وی افزود: ما در طول هفته تلاش کردیم تا نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم. امیدوارم بازی خوبی به نمایش بگذاریم؛ چرا که خوب تمرین کرده‌ایم و آماده هستیم.

سولدو خاطرنشان کرد: با تمام احترامی که برای رقیب قائل هستم، نفت مسجد سلیمان را آنالیز کرده‌ایم، نفرات خوب و تیم منسجمی دارند. باتوجه به شرایط حاکم بر تیم، انگیزه بالایی برای بازی فردا داریم. ما تمام تلاشمان را برای ارائه بازی خوب انجام می‌دهیم.

سرمربی تراکتور تأکید کرد: من در روزهای اول حضورم در تراکتور، تاکید کردم که کار سخت و زیادی داریم، بازیکنان خوب و باکیفیتی جدا شدند و جایگزین‌های خوبی جذب نشده‌اند. همچنین تمرینات آماده‌سازی مناسبی هم انجام نشده است.

وی افزود: ما خوب تمرین کرده‌ایم ولی فشردگی مسابقات کار را سخت‌تر می‌کند. بنده به ادامه کار امیدوار هستم و بازیکنان وظایفشان را برای دیدار با نفت مسجد سلیمان می‌دانند.

سولدو با بیان اینکه می‌دانم بازیکنان از نظر بدنی در شرایط استاندارد نیستند، گفت: فشردگی مسابقات اجازه بهبود این شرایط را نمی‌دهد. به فکر تقویت تیم هستیم و چند بازیکن جذب می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: دنبال بهانه‌جویی نیستم، مصدومیت بازیکنان تا حدودی به بدنسازی تیم بستگی دارد. فوتبال همراه با آسیب دیدگی بوده و برخوردها در فوتبال طبیعی است. ما باید بازیکنان را حفظ کنیم.

سولدو در پایان خاطرنشان کرد: آسیب دیدگی بازیکنان تقریباً تمام شده و چند نفر از آنان شرایط حضور در ترکیب را دارند، ولی اخباری هنوز بهبود نیافته است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا