معرفی مکتب درس‌آموز «شهید سلیمانی» در هفته مقاومت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: ترویج گسترش فرهنگ ایثار، شجاعت و مقاومت و معرفی مکتب درس‌آموز «شهید سلیمانی» از اهداف و برنامه‌های هفته مقاومت است.

به گزارش ارک خبر،تراب محمدی در جلسه هماهنگی دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و تدفین پیکر سه شهید گمنام در تبریز، اظهار کرد: با توجه به تأکید رهبر انقلاب بر خودسازی، جامعه‌سازی و تمدن نوین اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب، ضروری است این سه مقوله مهم در تمامی برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی مورد توجه جدی مسئولان و مدیران دستگاه‌ها قرار گیرد.

وی با تأکید بر تبیین مکتب شهید سلیمانی و افکار و اندیشه‌های این شهید والامقام، گفت: در هفته مقاومت باید تمامی دستگاه‌ها در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی زندگی‌نامه این شهید بزرگوار برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی برگزار کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی بر استفاده از فضای مجازی برای ترویج اندیشه‌های حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد و گفت: شبکه شاد فرصتی است تا آموزش و پرورش از آن برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی اندیشه‌های شهید سلیمانی بهره‌مند شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی نیز در این جلسه گفت: برنامه‌های هفته مقاومت با عطرافشانی گلزار شهدای وادی رحمت تبریز آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، امیر دریادار رضا عباسی افزود: ۱۴ دی ماه پیکر سه شهید گمنام در فرودگاه شهید مدنی تبریز مورد استقبال رسمی مقامات استانی قرار خواهد گرفت و ۱۶ دی ماه تشییع و در منطقه مایان به خاک سپرده خواهند شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا