آغاز ثبت نام کارگاه‌های حضوری و آنلاین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آذربایجان شرقی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی از آغاز ثبت نام کارگاه‌های تخصصی حضوری و آنلاین فرهنگی هنری فصل زمستان با عناوین متنوع و جذاب برای کودکان و نوجوانان در استان خبر داد.

به گزارش ارک خبر،علی بینش ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در تداوم کارگاه‌های فصلی و تخصصی فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان که با شیوع کرونا به صورت آنلاین و در فضای مجازی برگزار می‌شود، کارگاه‌های متنوعی برای فصل زمستان در نظر گرفته شده است که علاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی با عناوین و برنامه‌های این کارگاه‌ها به سامانه http://kpf.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

وی بیان کرد: با رعایت تمامی نکات بهداشتی این کارگاه‌های تخصصی به صورت حضوری نیز در مراکز کانون در شهرهای مختلف استان در فصل زمستان برگزار می‌شود و به همین منظور مراکز کانون آماده ثبت‌نام برای حضور کودکان و نوجوانان در این کارگاه‌ها هستند.

وی، نقاشی، خوشنویسی، قصه‌گویی، مهارت‌های پرورش خلاقیت و . . . را از جمله کارگاه‌هائی عنوان کرد که به صورت مجازی (آنلاین) و حضوری در فصل زمستان برگزار می‌شود.

مدیرکل کانون استان تاکید کرد: علاقه‌مندان برای ثبت نام در این کارگاه‌ها تا ۲۰ دی ماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه kpf.ir و یا مراجعه حضوری به مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان می‌توانند ضمن کسب اطلاعات بیشتر مراحل ثبت نام را انجام دهند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی، کارگاه‌های تخصصی کانون از ابتدای شیوع کرونا به صورت مجازی و از ابتدای مهر ماه سال جاری به صورت حضوری و آنلاین به جهت تنوع عناوین و بهره‌مندی از حضور مربیان توانمند با استقبال کم نظیر خانواده‌ها همراه بوده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا