تیم تراکتور این هفته تعیین تکلیف می‌شود

تبریز- رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی گفت: روز دوشنبه این هفته جلسه‌ای در مورد وضعیت باشگاه تراکتور با مسئولان صنایع مس خواهیم داشت.

به گزارش ارک خبر،محمدحسین فرهنگی در یک گفت و گوی خبری افزود: از خیلی وقت پیش پیگیر قضیه تیم تراکتور هستیم و در این مورد به نتایجی هم دست یافته که در صورت اعلام آمادگی مالک باشگاه تراکتور، فرآیند انتقال باشگاه تراکتور آغاز خواهد شد.

وی افزود: دوشنبه این هفته جلسه‌ای با حضور مسئولان وزارت صمت، صنایع مس و استاندار آذربایجان شرقی و مدیرکل ورزش و جوانان استان و تعدادی از نمایندگان این خطه در مجلس برگزار و در مورد انتقال مالکیت باشگاه تراکتور تصمیماتی اتخاذ می‌شود.

فرهنگی افزود: توافق قبلی مبنی بر تعیین تکلیف بدهی باشگاه تراکتور بوده و مسؤولان مس را متقاعد کردیم که مالکیت باشگاه تراکتور را تقبل کنند.

وی اضافه کرد: انتقال مالکیت تیم تراکتور به شرکت ملی صنایع مس ایران تنها در صورت پرداخت بدهی باشگاه از سوی مالک فعلی ممکن بوده و مس زیر بار بدهی باشگاه تراکتور نمی‌رود.

وی ادامه داد: در صورتی که مالک فعلی تراکتور، بدهی این باشگاه را صفر نکند، بعید است مس مسؤلیت باشگاه تراکتور را تقبل کند و همین شرایط فعلی در باشگاه تراکتور خواهد ماند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا