کمیته انتقال تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی تبریز تشکیل شد

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از مدت‌ها تلاش کمیته انتقال تیم‌های تراکتورسازی و ماشین‌سازی تبریز تشکیل شد.

به گزارش ارک خبر،محمد حسین فرهنگی اظهار کرد: کمیته انتقال این ۲ تیم، تشکیل و مقرر شد پیگیری‌های قانونی و اصولی انتقال رسمی تیم تراکتورسازی توسط اعضای کمیته پیگیری و سند انتقال رسماً انجام شود.

وی افزود: مطالبه مردمی حمایت از تراکتورسازی، با انتقال این تیم به مس سونگون دنبال می‌شود که امیدواریم آینده خوبی را برای تیم ترسیم کند.

فرهنگی با اعلام اینکه واگذاری تیم فوتبال تراکتورسازی و ماشین سازی تبریز به مس سونگون در حال برنامه ریزی است، اظهار کرد: چارچوب مساعدت سریع و موردی شرکت ملی مس به فعالیت‌های فرهنگی ورزشی آذربایجان شرقی و همچنین کلیات واگذاری تیم‌های فوتبال ماشین سازی و تراکتورسازی تبریز به شرکت‌های تابعه مس مورد توافق قرار گرفت.

وی با بیان اینکه گام اول واگذاری تیم‌های تراکتور و ماشین سازی برداشته شد، تشریح کرد: مقرر شده ظرف ۴۸ ساعت آینده در کمیته‌ای با حضور جمعی از نمایندگان، جناب آقای خرم استاندار آذربایجان شرقی و مسؤولان اجرایی مربوطه، چگونگی آن مشخص شود.

فرهنگی ادامه داد: با توجه به اینکه فوتبال تبریز به خصوص نتایج تیم تراکتورسازی در لیگ برتر برای طرفداران این باشگاه رضایت بخش نیست مسؤولان تلاش می‌کنند تا این تیم را به ساحل آرامش برسانند تا فارغ از حاشیه و مشکلات بتواند در شأن فوتبال شمال غرب کشور و آذربایجان شرقی ظاهر شود.

وی افزود: با وقوف مسؤولان به حساسیت مردم استان نسبت به تیم تراکتورسازی تلاش می‌کنند تا آینده خوبی را برای این تیم بسازند و مشکلات اخیر این تیم را به حداقل برسانند.

وی تاکید کرد: وجود هواداران پرشور مسئولیت دست اندرکاران را درقبال این تیم ریشه دار، مردمی، پرتماشاگر و مطرح افزایش می‌دهد و انتظار یک تیم منسجم با بازیکنان آماده از طرف مردم انتظار به حقی است که امیدواریم با تحولات آینده محقق شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا