دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حاشیه شهر مراکز درمانی ایجاد می‌کند

تبریز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: این مجموعه برای کاهش بار ترافیکی هسته مرکزی شهر و ارائه خدمات مناسب درمانی و پزشکی، مراکز ویژه در حاشیه شهر ایجاد و راه اندازی می‌کند.

به گزارش ارک خبر،بهمن نقی‌پور در بازدید از منطقه حاشیه نشین ترلان دره‌سی در شمال غرب تبریز، افزود: تلاش داریم با همراهی شهرداری تبریز، کلینیک‌های ویژه دانشگاه علوم پزشکی در نقاط محروم شهر مستقر شوند که در صورت تحقق این امر ضمن تسهیل در دسترسی ساکنان مناطق حاشیه‌نشین به بهداشت و درمان، مشکلات ترافیک درون شهری تا حدودی رفع می‌شود.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه در برخی مناطق محروم کلانشهر تبریز، دانشگاه علوم پزشکی تبریز، مرکز پزشکی رسمی نداشته و تنها درمانگاه ویژه دانشگاه مرکز پزشکی شیخ الرئیس و برخی کلینیک‌های رسمی در برخی مناطق شهر مستقر است، به دنبال اجرای طرحی با مشارکت شهرداری تبریز در مناطق حاشیه‌نشین هستیم.

نقی پور اضافه کرد: تلاش داریم کلینیک‌های ویژه دانشگاه علوم پزشکی در نقاط محروم مستقر شوند تا ضمن تسهیل در دسترسی ساکنان مناطق حاشیه‌نشین به موضوع بهداشت و درمان، کاهش هزینه‌های رفت و آمد به هسته مرکزی شهر نیز محقق می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا