جهاد تبیین، وظیفه و رسالتی خطیر است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی جهاد تبیین را وظیفه و رسالتی خطیر دانست و گفت: عزت و اقتدار کنونی کشور مرهون خون پاک شهدا و ایثارگری‌های مردم است و دستاوردهای انقلاب باید برای مردم تبیین شود.

به گزارش ارک خبر،تراب محمدی در مراسم تکریم فرماندار سابق و معارفه سرپرست فرمانداری آذرشهر بر تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب در همه‌ی عرصه‌ها به‌خصوص عرصه‌ی اقتصادی تأکید کرده و اظهار کرد: اجرای کامل اقتصاد مقاومتی و درون‌زایی در این حوزه از برنامه‌های دولت مردمی است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان آذرشهر، با نام بردن از علما، سرداران و جانبازان به‌عنوان مفاخر ماندگار این شهرستان گفت: وجود شهرک صنعتی شهید سلیمی و ظرفیت‌های ویژه صنعتی، گردشگری و اقتصادی زمینه مناسبی برای توسعه‌ی این شهرستان است.

محمدی با اشاره به پائین بودن نرخ بیکاری شهرستان آذرشهر ادامه داد: توجه بیش از پیش به مباحث اقتصادی و توسعه و پیشرفت همه جانبه شهرستان، با مشارکت مردمی قابل تحقق است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره اهداف و رویکردهای دولت مردمی، توجه به محرومان، اجرای عدالت، داشتن روحیه‌ی انقلابی و جهادی، تلاش برای تامین رفاه و امنیت عمومی، خوش‌رویی، حلم و سعه صدر و مدارا با مردم را از از ویژگی‌های مدیران دولت مردمی عنوان کرد.

وی همچنین به برخی مشکلات و نارسایی‌های شهرستان آذرشهر از جمله تصفیه‌خانه فاضلاب اشاره کرده و گفت: باید اجرای شبکه و تصفیه‌خانه فاضلاب آذرشهر تا پایان دولت سیزدهم تقدیم مردم عزیز این شهر شود.

محمدی تأکید کرد: مردمی بودن و توجه به مسائل فرهنگی و مذهبی، شناسایی آسیب‌های طبیعی و غیرطبیعی احتمالی، احصای مشکلات واحدهای صنعتی، خدمت بی‌منت به مردم، برگزاری میز خدمت، ارتباط صمیمی و مستمر با خانواده معظم شهدا، روحانیت، نخبگان و معتمدان از وظایف اصلی فرمانداران در دولت سیزدهم است.

به گزارش ایسنا، در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات زاهد محمودی در مدت تصدی فرمانداری آذرشهر، شمسعلی محمودیان به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا