مسابقات قهرمانی اولین المپیاد فرهنگی ورزشی خانه‌های ورزش کشور،برگزار شد

به گزارش ارک خبر:مسابقات قهرمانی اولین المپیاد فرهنگی ورزشی خانه‌های ورزش کشور، پنج‌شنبه ۱۹ اسفندماه با حضور محمدتقی امیری خراسانی رئیس فدراسیون، مهدی اسدی سرپرست، علی صفایی دبیر، مهری‌السادات امین‌جواهری نایب رئیس بانوان و حبیب‌اله شفیعی مسئول کمیته مسابقات هیات ورزش روستایی استان اصفهان، نمایندگان هیات‌های شطرنج و تنیس روی‌میز استان و نمایندگان انجمن‌های دارت و فوتبال‌دستی استان اصفهان در دو بخش بانوان و آقایان برگزار گردید.

در این مسابقات ۱۴۰ نوجوان دختر و پسر روستایی از استان‌های اصفهان، اردبیل، گلستان، خراسان رضوی، قم، زنجان، کهکیلویه و بویر احمد، گیلان، فارس و بوشهر در ۵ رشته تنیس روی‌میز، دارت، فوتبال دستی، شطرنج و طناب‌زنی در سالن پوریای ولی اردوگاه شهید بهشتی شهر ابریشم (آقایان) و سالن ورزشگاه پیروزی اصفهان (بانوان) به رقابت پرداختند.

در بخش بانوان تیم استان اردبیل با کسب ۲ مدال طلا و ۳ نقره به عنوان قهرمانی دست یافت، تیم استان خراسان رضوی با کسب ۱ مدال طلا، ۱ نقره و ۲ برنز مقام دوم را از آن خود کرد و تیم استان اصفهان نیز با کسب ۱ مدال طلا و ۲ برنز مقام سوم این مسابقات را کسب کرد.

در بخش آقایان تیم استان خراسان رضوی با کسب ۲ مدال طلا عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، تیم استان اصفهان با کسب ۱ مدال طلا و ۲ نقره مقام دوم را کسب کرد و تیم استان کهکیلویه و بویراحمد نیز با کسب ۱ مدال طلا، ۱ نقره و ۱ برنز مقام سوم را بدست آورد.

گفتنی است در بخش آقایان علی صفایی دبیر هیات و مهری‌السادات امین‌جواهری نایب رئیس بانوان هیات استان اصفهان در بخش بانوان به عنوان مسئولان برگزاری مسابقات قهرمانی اولین المپیاد خانه‌های ورزش کشور از سوی فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی معرفی شده بودند.

خبرنگار:محبوبه عزیز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا