برپایی ۱۳۵ غرفه عرضه میوه شب عید در آذربایجان شرقی

مدیر تعاون روستایی آذربایجان شرقی گفت: ۱۳۵غرفه عرضه میوه شب عید از اول هفته آینده به تدریج در استان برپا می‌شود که از این تعداد ۳۰ غرفه برای تبریز پیش بینی شده است.

به گزارش ارک خبر،آقای نژادرضا با اشاره به اینکه ۱۳۵غرفه عرضه میوه شب عید از اول هفته آینده به تدریج در استان  آذربایجان شرقی برپا می‌شود گفت:ابتدا یک غرفه در محل اداره کل تعاون روستایی استان از روز شنبه برپا خواهد شد.

یک هزار و ۳۵۰ تن پرتقال تامسون نایلون پیچ و ۷۰۰ تن سیب قرمز و سفید در سردخانه‌های استان ذخیره شده که حدود نصف آن‌ها در سطح کلانشهر تبریز توزیع می‌شود.

۲هزار و ۱۵۰ تن میوه شب عید با قیمت مصوب در آذربایجان شرقی عرضه می‌شود

توزیع پرتقال و سیب در استان تا ۱۳ فروردین از ساعت ۹ تا ۲۲ ادامه خواهد داشت؛ البته این توزیع به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه بازرگام و به صورت هوشمند نیز همزمان آغاز می‌شود.

اختصاص مکان و برپایی غرفه بر عهده سازمان میادین شهرداری تبریز بوده و بنا به تاکید استاندار آذربایجان شرقی بیشتر غرفه‌های توزیع میوه شب عید در مناطق محروم و کمتر برخوردار خواهد بود.

سهمیه آذربایجان شرقی بر اساس مصوبه کارگروه استانی توزیع میوه شب عید تعیین شده که در تمام شهرستان‌های استان غرفه‌های توزیع میوه شب عید برپا می‌شود.

قیمت میوه‌های شب عید هفته آینده در کارگروه توزیع میوه شب عید قبل از شروع توزیع مشخص می‌شود.

برای اینکه میوه راحت به دست مردم برسد ناظرانی از بسیج اصناف در محل غرفه‌ها مستقر می‌شوند و ناظران گشت سیار نیز از طریق اداره تعاون روستایی بر نحوه توزیع و قیمت این میوه‌ها نظارت می‌کنند البته شماره‌های تماس گزارش تخلفات و شکایات اعلام و بر روی بنر‌های سردرب غرفه‌ها درج می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا