همکاری همه مسئولان آذربایجان شرقی برای کاهش بروکراسی اداری و تسهیل سرمایه‌گذاری

استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: با همکاری تمام مسئولان استان تلاش می‌کنیم تا با کاهش بروکراسی اداری و تسهیل مسیر سرمایه‌گذاری، زمینه مناسب را برای فعالیت کسانی که دل در گرو پیشرفت میهن خود دارند، فراهم کنیم.

به گزارش ارک خبر،عابدین خرّم در آیین افتتاح مجتمع رفاهی، تفریحی و ورزشی جهان‌ساتراپ تبریز، با قدردانی از سرمایه‌گذاران این مجموعه، گفت: وجود چنین انسان‌هایی که با تعصب، غیرت و درک نیازهای شهر و وطن خود یک کار زیرساختی انجام می‌دهند، بسیار باارزش است و قطعاً این سرمایه انسانی ماندگار است.

وی با اشاره به وجود مقررات زاید و پیچ‌وخم‌های اداری برای سرمایه‌گذاران، گفت: ما از سختی‌های سرمایه‌گذاری اطلاع داریم و در دولت مردمی سیزدهم با همکاری همه قوا اهتمام خواهیم کرد تا این راه پرپیچ‌وخم را آسان‌تر کنیم.

خرّم اظهار کرد: شهدا در دوران دفاع مقدس بدون تکلف و بی‌منت، جان خود را برای سربلندی ایران بزرگ تقدیم کردند و امروز هم انسان‌هایی برای خدمت به مردم و جوانان این کشور، سرمایه خود را بی‌منت به میدان آورده‌اند.

وی بیان کرد: برای ارتقای شاخص‌های توسعه در تبریز و استان و تامین رفاه و آسایش مردم، باید شرایط مناسب را برای حضور و فعالیت سرمایه‌گذاران فراهم کنیم.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، فاز نخست مجتمع رفاهی، تفریحی و ورزشی “جهان‌ساتراپ”، با سرمایه‌گذاری ۴۵۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی در زمینی به مساحت ۴۲۵۰ مترمربع و زیربنایی بالغ بر ۲۶۰ هزار متر مربع، شامل یک مجموعه مسکونی ۷۰ واحدی، استخر، تالار، رستوران، کافی شاپ، سالن‌های ورزشی، مجموعه پزشکی و درمانی اختصاصی، رستوران و سالن‌های همایش و جلسات، به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا