ضرورت تامین زیرساخت ها در شهرک‌های صنعتی

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور بر لزوم ایجاد زیرساخت های لازم در شهرک‌های صنعتی تاکید کرد.

به گزارش ارک خبر، علی رسولیان در بناب گفت: با توجه به اینکه ظرفیت برای توسعه اقتصادی وجود دارد باید تمام تلاشمان برای ایجاد زیر ساخت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به کار ببریم.

وی از تخصیص منابع مالی برای زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی در سفرهای رئیس جمهور به مناطق مختلف کشور خبر داد و افزود: از مشکلات اساسی که برای ایجاد زیر ساخت در شهرک‌ها وجود داشت بودجه کمتر از ۵ درصدی اعتبارات دولتی بود که با دستور آیت الله رئیسی قسمتی از این مشکلات حل شده است.

معاون وزیر صمت، آذربایجان شرقی را جزو ۳ استان برتر کشور در تأمین زیر ساخت شهرک‌های صنعتی دانست و گفت: سعی خواهیم کرد تا پایان سال هیچ مشکلی از نظر زیر ساخت در این استان نداشته باشیم و با همکاری پارک‌های علم و صنعت در شهرک‌ها مکانی با عنوان پردیس دانش بنیان ایجاد کنیم که در جایگاه خود بسیار کار آمد خواهد بود.

رسولیان افزود: به مساحت تمامی شهرک‌های صنعتی کشور اضافه شده است و در شهرستان بناب هم این مساحت به ۱۰۰ هکتار افزایش یافته است که زیر ساخت‌ها معابر آن در حال انجام است که امیدواریم تا پایان سال جاری تمام زیر ساخت‌ها به اتمام برسند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا