جذب منابع برای طرح‌های گردشگری عون بن علی تبریز در سفر رئیس جمهور

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: جذب منابع برای تکمیل طرح‌های گردشگری عون بن علی تبریز در سفر رئیس جمهور پیگیری می‌شود.

به گزارش ارک خبر،محمدحسین فرهنگی اظهار کرد: پیرو مکاتبات سازمان عون بن علی و ارجاع موضوع به ستاد سفر ریاست جمهوری، این طرح‌ها مطرح شده و امید است در جریان سفر هیأت دولت مصوب شود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: تفرجگاه عون بن علی و ظرفیت‌های موجود در آن، هرچند پروژه شهرداری است اما مکانی برای جذب گردشگر بوده و برای اهالی تبریز و آذربایجان جایگاه خاصی دارد.

فرهنگی خاطرنشان کرد: وجود زیارتگاه، آب و هوای معتدل و فرحبخش، امکان کوهنوردی سبک و یک روزه، مکانی مناسب برای گذراندن اوقات فراغت مردم است.

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی تاکید کرد: امیدوارم با تلاش مسؤولان اجرایی چشم انداز مناسب‌تری برای این طرح در نظر گرفته شود.

فرهنگی همچنین یادآور شد: طرح انتقال آب ارس به تبریز، تکمیل سدهای در دست ساخت و دیگر طرح‌های آبی استان، تکمیل طرح ۲۰ ساله ۲ خطه کردن راه آهن میانه- تبریز و بیمارستان هزار تختخوابی تبریز و طرح‌های توسعه‌ای استان از دیگر مطالبات مردمی و مسؤولان در سفر رئیس جمهوری به آذربایجان شرقی است.

دکمه بازگشت به بالا