ارتقاء معیشت کارکنان، دغدغه مدیریت شهری تبریز است

شهردار تبریز ارتقاء معیشت کارکنان را دغدغه مدیریت شهری تبریز دانست.

به گزارش ارک خبر،یعقوب هوشیار در دیدار فرزندان شاهد شاغل در شهرداری تبریز، اظهار کرد: باید بین مدیران شهر و فرزندان شاهد شاغل در شهرداری ساختاری برای ارتباط مستمر و موثر تعریف کنیم تا بتوانیم مفیدتر از پیش ایفای نقش کنیم.

وی خطاب به این کارکنان بیان کرد: شما را سرمایه جدی اجتماعی تلقی می‌کنیم و می‌خواهیم با بهره‌گیری مناسب از ظرفیت‌های خود، جریان موثری در مدیریت شهری اتفاق بیافتد.

شهردار تبریز با اشاره به مسائل مهم مدیریت شهری اظهار کرد: ما تنها کلانشهری بودیم که بیست و هشتم ماه، حقوق کارکنان را پرداخت کردیم چراکه دغدغه ما معیشت کارکنان است.

وی تاکید کرد: در یک ماه نزدیک به ۲۵۰ نفر از کارکنان شهرداری، تبدیل وضعیت شده‌اند و امور اداری را ملزم کرده‌ایم که اقدامات حوزه تبدیل وضعیت را تسریع کنند.

هوشیار با بیان اینکه به دنبال ارائه بیشترین امکانات با بهترین و امن ترین شرایط برای همکاران هستیم، افزود: از وزارت کشور درخواست صدور مجوز جذب ۱۰۰ نیرو در آتش‌نشانی را کرده‌ایم.

شهردار تبریز یادآور شد: باید فرزندان شاهد شاغل در شهرداری را توانمند کنیم. غنای محتوایی و تسلط بر یک حوزه تخصصی نیز نیاز است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی گفت: همه ما یک خانواده هستیم، اگر همه نیروهای شهرداری وضعیت یکسانی داشته باشند، باعث خوشحالی ما خواهد بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا