پیگیری درخواست‌های بازنشستگان از دولت

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: با وجود تصمیمات قابل تقدیر دولت در مورد بخش قابل توجهی از بازنشستگان تامین اجتماعی، پیگیر خواسته‌های بخشی از این قشر هستیم.

به گزارش ارک خبر،

محمدحسین فرهنگی با اشاره به تصمیمات گرفته شده در مورد میزان افزایش حقوق و دریافتی بازنشستگان تأمین اجتماعی اظهار کرد: در مورد بخش عظیمی از این افراد که شامل بحث حداقل بگیر می‌شود و البته اکثریت بازنشستگان است، تصمیم درست و قابل تقدیری برای افزایش دریافتی آنها از سوی دولت گرفته شد.

وی تصریح کرد: اما بازنشستگانی که در سطوح بالاتر هستند و دریافتی‌های بیشتری دارند، گلایه‌هایی دارند که پیگیر آنها از دولت هستیم و البته طبق اظهارات رئیس‌جمهور، دولت نیز به دنبال تأمین نیازها و اقلام اساسی این قشر است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: نکته مهم در این خصوص این است که در صورت تعیین سقف برای میزان این اقلام چنین طرحی قابل قبول است اما در غیر این صورت پاسخی به انتظارات بازنشستگان داده نشده و انتظار داریم دولت مشخصاً نظر خود را در این زمینه اعلام کند.

فرهنگی گفت: در مورد موضوعاتی چون تأمین جهیزیه در تسهیلات و نیز بازنشستگان مستأجر باید اقدامات و تصمیمات جدی گرفته شود چون حمایت‌های انجام شده در این حوزه‌ها کافی و پاسخگوی نیازهای این قشر ارزشمند نیست‌.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا