۲۳۰ بقعه متبرکه استان اصفهان میزبان برنامه‌های دهه ولایت است

معاون امور فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
۲۳۰ بقعه متبرکه استان اصفهان میزبان برنامه‌های دهه ولایت است
معاون امور فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: برنامه‌های دهه ولایت در ۲۳۰ بقعه استان اصفهان اجرایی خواهد شد.
به گزارش ارک خبر، حجت الاسلام ولی الله روان ضمن تبریک عید سعید قربان با اشاره به برنامه‌های دهه ولایت در استان اصفهان اظهار داشت: در این زمینه از ۱۸ الی ۲۷ تیر ماه مصادف با ۹ الی ۱۸ ذی‌الحجه این مراسم‌ها در استان اصفهان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه فضاسازی و تبلیغات اعیاد بزرگ غدیر و قربان را در دستور کار داریم، اضافه کرد: برگزاری جشن‌های شاد آسمانی، سخنرانی، مدیحه سرایی، برگزاری مسابقات مختلف در این ایام اجرایی خواهد شد.
معاون امور فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به اینکه ۲۳۰ بقعه استان اصفهان میزبان زائران و مجاوران برای جشن‌های دهه ولایت هستند، ادامه داد: برای این برنامه‌ها از مبلغان توانمند استفاده کرده‌ایم.
وی با بیان اینکه در روز۲۰ تیر ماه نشست واعظان و مبلغان نخبه را داریم، گفت: این نشست به صورت سراسری و وبیناری برگزار می شود.
حجت الاسلام روان گفت: همچنین دعای روز عرفه در ۲۳۰ بقعه برگزار می‌شود، ضمن اینکه جشن میلاد امام هادی (ع) را نیز در ۲۴ تیر ماه برپا خواهیم کرد.
وی با اشار به برگزاری همایش بانوان ولایی در عصر روز عید غدیر که با روز عفاف و حجاب تقارن دارد گفت: کاروان‌های شادی را نیز در خیابان‌های اطراف امامزادگان خواهیم داشت.
معاون امور فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه در روز جشن عید غدیر از سادات، بزرگان و دیگر شهروندان در بقاع متبرکه دعوت کرده‌ایم، ابراز داشت: بازسازی واقعه غدیر را برخی از بقاع در دستور کار دارند ضمن اینکه غبار روبی امامزادگان و گلزار شهدا در همه امامزادگان اجرایی خواهد شد.
وی تصریح کرد: جشنواره غدیر را نیز با مسابقات کتابخوانی، مدیحه سرایی و حفظ احادیث ویژه همکاران و خانواده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برگزار خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا