کارخانه ماشین‌سازی تبریز و شرکت ریخته‌گری در حالت برزخ!

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: شرکت ماشین‌سازی تبریز و شرکت ریخته گری باید از این حالت برزخ و اینکه در لیست واگذاری اصل ۴۴ قرار گرفته تعیین و تکلیف شود.

به گزارش ارک خبر،صابر پرنیان صبح امروز در بازدید رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) از شرکت ماشین‌سازی تبریز با بیان اینکه صنعت کشور مدیون شرکت ماشین‌سازی تبریز است، خطاب به رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران  اظهار کرد: برای بهبود وضعیت شرکت ماشین‌سازی تبریز باید توجه ویژه‌ای به این صنایع شود.
وی افزود: با توجه به اینکه ماشین‌سازی تبریز صنعت مادر است و ماشین‌آلات صنعتی که در این شرکت تولید می‌شود در واحدهای تولیدی مورد استفاده قرار می‌گیرد، بنابراین وضعیت این شرکت برای ما مهم است.
پرنیان تاکید کرد: شرکت ماشین‌سازی تبریز و شرکت ریخته‌گری باید از این حالت برزخ و اینکه در لیست واگذاری اصل ۴۴ قرار گرفته، تعیین و تکلیف شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: برای تامین نقدینگی و کمک به توسعه شرکت ماشین‌سازی تبریز و شرکت ریخته‌گری ماشین‌سازی باید نگاه ویژه‌ای شود.
پرنیان متذکر شد: با توجه به اهمیت این صنعت و اینکه هویت آذربایجان محسوب می‌شود همچنین تاثیر قابل توجهی که در رشد و توسعه صنعت آذربایجان و کشور داشته، باید به این صنایع نسبت به سایر بنگاه‌ها نگاه متفاوتی شود.
وی با تاکید بر رفع مسائل و مشکلات بانکی و افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی و حمایت ویژه از صنایع استان تصریح کرد: در این زمینه جلسه‌ای با حضور استاندار آذربایجان‌شرقی به منظور بررسی دغدغه‌های صنایع استان برگزار شد که مقرر شد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران نگاه ویژه‌ای به مشکلات این صنایع داشته باشد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا