میزبانی مدافع قهرمانی بدمینتون از شاهرودی‌ها/ میلاد تبریز در چند قدمی هتریک

تیم میلاد تبریز در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر بدمینتون بانوان کشور میزبان شهرداری شاهرود خواهد بود.

به گزارش ارک خبر،تیم میلاد تبریز در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر بدمینتون بانوان باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه، ۲۶ آبان در آکادمی بین المللی بدمینتون تبریز میزبان تیم شهرداری شاهرود خواهد بود.

مدافع عنوان قهرمانی در هفته گذشته در مشهد با گذشتن از سد شهید فخار به روند پیروزی های متوالی خود تداوم بخشید، شاگردان رقیه جوادی اکنون بیش از پیش به سومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر امیدواراند و در هفتمین ایستگاه رقابت ها از شاهرودی هایی میزبانی خواهند کرد، که در هفته گذشته در رشت نماینده گیلان را با شکست روبه رو کرده اند.

تبریزی ها با ارائه عملکردی درخشان، هر پنج مسابقه خود در فصل جاری رقابت ها را با پیروزی پشت سر گذاشته اند و به دنبال کسب سومین قهرمانی پی‌درپی در رقابت های لیگ برتر بدمینتون بانوان کشور هستند.

این دومین میزبانی نماینده آذربایجان شرقی در فصل جاری رقابت ها به حساب می‌آید، تبریزی ها پیش از این هفته نخست مسابقات میهمان خود شهید فخار مشهد را با شکست بدرقه کرده بودند.

در جدول رده بندی نیز، میلاد تبریز با اقتدار صدرنشین است و شهرداری شاهرود نیز جایگاه سوم جدول را به خود اختصاص داده است.

میلاد برای محکم کردن تکیه خود در صدر و تداوم روند پیروزی های پی‌درپی خود به دنبال کسب پیروزی در برابر شهرداری شاهرود خواهد بود، شاهرودی ها نیز در جدال با مس شهر بابک به دنبال تصاحب جایگاه دوم جدول هستند که این موضوع بر حساسیت های بازی افزوده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا