توزیع میوه شب عید در آذربایجان شرقی از ۲۰ اسفند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: میوه شب عید تأمین ‌شده است و به همراه دیگر کالاهای اساسی از ۲۰ اسفندماه در مراکز اعلام‌ شده، توزیع خواهد شد.

به گزارش ارک خبر،اکبر فتحی، شنبه ۱۳ اسفندماه، در حاشیه بازدید از یکی از سردخانه های ذخیره میوه شب عید در تبریز افزود: اتحادیه تعاون روستایی که به ‌عنوان مباشر تأمین استان در خصوص تأمین میوه شب عید مشخص ‌شده بود، پرتقال و سیب را به میزانی که در کمیته راهوری تأمین میوه شب عید مشخص‌ شده بود، خریداری کرده است.

وی با بیان اینکه کیفیت این میوه ها، بالاست ادامه داد: امروز آخرین محموله پرتقال از شمال استان حمل و در سردخانه‌های استان ذخیره‌سازی شده است.

فتحی گفت: استان آذربایجان شرقی تولیدکننده سیب‌ درختی است، بنابراین سیب مورد نیاز از داخل استان تأمین ‌شده است و از بیستم اسفندماه توزیع در محل‌های مشخص‌ شده که بیست نقطه شهر تبریز و فروشگاه­های سازمان تعاون روستایی در شهرستان‌های استان است، انجام خواهد شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: امسال علاوه بر این دو قلم میوه، کالاهای اساسی مانند برنج، شکر، خرما، مرغ و گوشت منجمد که برای ایام ماه مبارک رمضان ضروری است، در محل نمایشگاه‌ها عرضه خواهد شد.

وی ادامه داد: با هماهنگی انجام‌شده با کارخانه‌های تولیدی، در برخی کالاها که مشمول قیمت‌گذاری نیستند در همان نمایشگاه‌ها با قیمت ۱۰ الی ۱۵ درصد پایین‌تر از بازار عرضه خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا