نمی‌‌ خواستیم دست‌مان برای حریف رو شود 

مدیرعامل باشگاه تراکتور با تاکید بر اینکه نمی‌‌خواستیم حریف از نبود اخباری مطلع شود، گفت: مصدومیت اخباری را رسانه‌ای نکردیم تا دستمان برای رقیب رو نشود.

به گزارش ارک خبر،هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگویی، در خصوص مصدومیت محمدرضا اخباری، اظهار داشت: اخباری در آخرین جلسه تمرینی تیم قبل از بازی با پرسپولیس از ناحیه زانو مصدوم شد و به دلیل درد شدید بلافاصله عکسبرداری از پای مصدوم این بازیکن انجام شد.

وی افزود: کادر پزشکی تیم تصمیم‌گیری در خصوص وضعیت این بازیکن را به صبح امروز – یکشنبه – موکول کرده بود که با بررسی دقیق، مشخص شد که این بازیکن نمی‌تواند در بازی مقابل پرسپولیس تیم را همراهی کند و او حتی برای بالا رفتن از پله هم مشکل داشت.

نصیرزاده خاطرنشان کرد: نمی‌‌خواستیم دستمان برای رقیب رو شود و هم اینکه با توجه به جایگاه اخباری در تیم، نمی‌خواستیم تمرکز بازیکنان برهم بخورد، به همین دلیل موضوع مصدومیت اخباری را رسانه‌ای نکردیم؛ حتی خود من امروز با احسان مرادیان تماس گرفته و به او روحیه دادم تا با تمرکز بالا مقابل پرسپولیس کار کند.

وی تاکید کرد: کادر پزشکی تیم برای درمان و رساندن اخباری به شرایط مسابقه تلاش می‌کند و به امید خدا این بازیکن ارزنده در اسرع وقت به ترکیب تیم باز می‌گردد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا