کسب پنج مدال در دومین روز رقابت ها برای ایران

پایگاه خبری ارک – آزادکاران اوزان 61 ،70 و 86 کیلوگرم ایران به ترتیب صاحب مدال طلا، نقره و برنز شدند و فرنگی کاران به دو مدال برنز دست یافتند.

به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، در ادامه دومین روز از رقابت های بین المللی جام مربیان و ورزشکاران برتر اوکراین در رشته کشتی آزاد، مهران نصیری در وزن 61 کیلوگرم مقابل ایوان بلچاک از اوکراین در فینال با نتیجه 10بر صفر به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.
در وزن 70 کیلوگرم سعید داداش پور در فینال این وزن با نتیجه چهار بر چهار مقابل آنری کویاتکوفسکی از اوکراین باخت و به مدال نقره دست یافت.
در وزن 86 کیلوگرم رضا بیات برای کسب مدال برنز مقابل موسی مرتضی علی یف از ارمنستان با نتیجه 8 بر 2 به برتری رسید و سوم شد تا مدال برنز را به گردن آویزد.
**نتایج کشتی فرنگی**
در وزن 85 کیلوگرم داود اخباری برای کسب مدال برنز مقابل اریگ آبس از استونی با نتیجه 4 بر 2 پیروز شد و به مقام سوم رسید.
بهنام مهدی زاده نیز در وزن 130 کیلوگرم نیز مقابل لیوان آرابول از گرجستان با نتیجه 6 بر 4 پیروز شد و به مقام سوم رسید و صاحب مدال برنز شد.
در روز نخست رقابت های بین المللی جام کشتی گیران و مربیان برتر اوکراین سه آزادکار و 7 فرنگی کار ایران به میدان رفتند و پیمان یاراحمدی در وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد و عظیم گرمسیری و مهدی فلاح، فرنگی کاران اوزان 71 و 80 کیلوگرم صاحب مدال طلا شدند. مصطفی صالحی زاده نیز در وزن 98 کیلوگرم کشتی فرنگی، به مدال برنز دست یافت.
تیم کشتی ایران در مجموعه با کسب 9 مدال به کار خود در این رقابت ها پایان داد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا