لیگ برتر فوتبال؛ منصوریان صدرنشینی را از استقلال گرفت

پایگاه خبری ارک – تیم فوتبال نفت با هدایت علیرضا منصوریان با نتیجه یک بر صفر مقابل استقلال تهران پیروز شد و فرصت صدرنشینی را از آبی پوشان تهرانی گرفت.

دیدار تیم های فوتبال استقلال و نفت تهران در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر از ساعت 17.10 در ورزشگاه تختی آغاز شد.
نفتی ها که با شروع این بازی توپ و میدان را در اختیار داشتند خیلی سریع توانستند با اشتباه مدافعان استقلال دروازه حریف را باز کنند. این گل را مگوئیان مدافع آبی ها به اشتباه وارد دروازه تیم خودشان کرد.
استقلالی ها پس از دریافت این گل خیلی سریع سعی در جبران گل خورده داشتند که جابر انصاری موفق شد در دقیقه 12 دروازه نفت را باز کند اما داور مسابقه این گل را آفساید اعلام کرد.
هر دو تیم در ادامه این مسابقه حملاتی را بر روی دروازه هم ایجاد کردند که با بی دقتی مهاجمان این فرصت ها از دست رفت.
با شروع نیمه دوم استقلال تیم برتر میدان بود و فشار زیادی را برروی دروازه نفت وارد کرد که علیرضا بیرانوند با واکنش های فوق نمایشی مانع از بازشدن دروازه خود شد.
بازیکنان نفت در کارهای دفاعی بسیار پر اشتباه ظاهر شدند و این مساله باعث شد تا مهدی رحمتی بی کارترین بازیکن نیمه دوم این مسابقه باشد.
میلاد فخرالدینی در دقیقه 78 با خطایی بی دلیل از زمین مسابقه اخراج شد تا استقلالی ها 10 نفره کار خود را دنبال کنند.
این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود نفت تهران به پایان رسید و استقلال تهران پس از 17 بازی دومین شکست خود را در لیگ برتر فوتبال تجربه کرد.
تیم فوتبال استقلال تهران با این شکست 36 امتیازی شد و در جایگاه دوم جدول رده بندی باقی ماند. تیم فوتبال نفت نیز با این برد 29 امتیازی شد و به جایگاه ششم جدول رده بندی صعود کرد.

منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا