امسال آخرین مهلت برای تعویض پلاک قدیم موتورسیکلت های مدل 85 است

‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک :
به گزارش روز سه شنبه پیگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا رضایی افزود: با توجه به اینکه سن قانونی برای تعویض پلاک قدیم موتورسیکلت ها 10 سال است بهمین جهت امسال آخرین مهلت برای تعویض پلاک قدیم موتورسیکلت های مدل 85 می باشد.
وی اظهار کرد: به مالکان این نوع وسایل نقلیه توصیه می شود از این فرصت استفاده کرده و هرچه زودتر نسبت به تعویض پلاک قدیم موتوسیکلت خود اقدام کنند.
رییس پلیس راهور استان اصفهان افزود: در صورتی که مالکان نسبت به تعویض پلاک قدیم موتورسیکلت و دریافت پلاک جدید اقدام نکنند این موتورها از سال آینده از رده خارج شده و دیگر نمی توان نسبت به تعویض پلاک آنها اقدام کرد و تردد با پلاک قدیم نیز ممنوع و درصورت مشاهده توقیف می شود.
سرهنگ رضایی، همچنین به راکبان موتورسیکلت هایی که با وسیله نقلیه خود اقدام به جابجایی بار می کنند هشدار داد و گفت: حمل بار با موتورسیکلت ازجمله رفتارهای مخاطره آمیز موتورسیکلت سواران است که باعث بروز حوادث ناگوار برای آنان و دیگران می شود و بهمین دلیل پلیس راهور به شدت با این موضوع برخورد کرده و اجازه تردد با بار را نمی دهد.
رییس پلیس راهور استان یادآور شد: روزانه بین 40 تا 50 موتورسیکلت متخلف توسط ماموران پلیس متوقف و مورد اعمال قانون قرار می گیرند که نشان می دهد پلیس راهور استان در انجام ماموریت خود و حفظ نظم ترافیکی شهر مصمم است و با قوت به کار خود ادامه می دهد و از شهروندان نیز می خواهد که تابع قانون باشند.
د/6994/ 2093

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا