کشف 16 کیلوگرم هرویین با انهدام باند توزیع مواد مخدر در قم و تهران

به گزارش‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک به نقل از ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلام عباس بُلفکه در گفت و گویی اظهار کرد: با پیگیری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مشخص شد فردی با همکاری دو تن از برادرانش قصد دارند مقادیر قابل توجهی مواد مخدر هرویین را از یکی از قاچاقچیان در تهران تحویل بگیرند و با یک دستگاه کامیون و یک دستگاه پژو به قم منتقل کنند.
وی ادامه داد: ضمن هماهنگی با مقام قضایی استان قم سه گروه عملیاتی در محور ورودی به استان مستقر شد که ابتدا خودروی پژو و سپس کامیون را رویت و با تعقیب نامحسوس در فرصتی مناسب خودروی پژو را متوقف کردند و دو نفر در این رابطه دستگیر شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم خاطرنشان کرد: سپس ماموران کامیون را در 10 کیلومتری پلیس راه استان قم متوقف و پس از دستگیری راننده و سرنشین 11 کیلوگرم هرویین در قالب 11 بسته از خودروی مذکور کشف کردند.
بلفکه گفت: با انجام تحقیقات مشخص شد متهمان در یک ماهه گذشته طی چندین مرحله اقدام به حمل مواد مخدر و توزیع در قم کرده بودند که با هماهنگی های قضایی مخفیگاهشان مورد بازرسی قرار گرفت و حدود 84 میلیون ریال وجه نقد کشف و یک نفر دیگر نیز دستگیر شد.
وی با اشاره به دستگیری توزیع کننده اصلی در تهران و کشف پنج کیلوگرم هرویین از مخفیگاه وی، گفت: در نهایت هر شش متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شدند.
7406/ 1175

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا