برداشت سیاسی از موضوع سربازان مجروح سانحه واژگونی اتوبوس شایسته نیست

به گزارش‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک به نقل از ایرنا کاظم اکرمی روز یکشنبه در حاشیه عیادت از سربازان مجروح سانحه واژگونی اتوبوس در فارس که در بیمارستان شهید رجایی شیراز بستری هستند در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: این سربازان فرزندان ما و این سرزمین هستند، باید بهترین خدمات را به آنها بدهیم و بازرسی استان فارس در حال جمع آوری گزارش در مورد مراحل مختلف این حادثه است و در هفته های آینده این گزارش ها تکمیل می شود .
وی اضافه کرد: در گفت و گو هایی که بصورت مستقیم و بی واسطه با سربازان مصدوم این سانحه داشتم این نکته قابل توجه است که رسیدگی به امور مصدومان در حال حاضر و هنگام انتقال خوب انجام شده و سربازان از این موضوع اعلام رضایت کردند .
اکرمی گفت: بازرسی در حوزه هایی که مسئولیت دارد، موضوع را بررسی می کند و بر این موضوع نیز نظارت مستمر دارد و تا کنون گزارشی مبنی بر خدمات ناقص یا کم توجهی به ما اعلام نشده است.
2 دستگاه اتوبوس حامل سربازان مرکز آموزش صفر پنج کرمان روز چهارشنبه دوم تیرماه جاری در کیلومتر 15 جاده نی ریز – کرمان و کیلومتر 65 جاده سروستان – شیراز واژگون شد که در نتیجه آن 20 نفر جان خود را از دست دادند که 13 نفر سرباز بودند.
شبک ** 6113 /6118 **1917

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا