مشاوران جوان با استاندار کرمان دیدار کردند

به گزارش‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک به نقل از ایرنا مشاوران جوان عصر دوشنبه در نشستی با استاندار کرمان درد دل ها، خواسته ها و دیدگاه های خود را در بخش های مختلف توسعه ای استان مطرح کردند.
جوانان کرمانی خواستار موثر واقع شدن مشاوران جوان در بخش های مختلف فرایند توسعه و آبادانی استان شدند.
گلایه برای حضور نداشتن مشاوران جوان در کارگروه های مختلف از جمله محیط زیست و گردشگری استان کرمان نمونه ای از سخنان مطرح شده توسط مشاوران جوان استاندار در این نشست بود.
مشاوران جوان که مدتی است در فضای مجازی نیز حضوری فعال دارند، در مباحث آزاد همچون محیط زیست، مشکلات سمن ها، اصلاح فرایند سرمایه گذاری استان، استفاده از توان جوانان در امور مختلف، گردشگری و احیای بناهای تاریخی استان، جانشین پروری، رفع مشکلات ترافیک شهری با استاندار کرمان بحث و گفت و گو کردند.
مشاور استاندار کرمان در امور جوانان نیز گفت: موضوع نشست امروز مشاوران جوان استاندار نقد دو ساله کارگروه مشاوران جوان است.
حسین صفریان افزود: مهم است بدانیم آیا توانسته ایم به اهدافی که در کارگروه مشاوران جوان مشخص کرده ایم، دست پیدا کنیم.
وی گفت: گروه مشاوران جوان استاندار کرمان فضایی را در این استان به وجود آوردند که جوانان بتوانند بدون واسطه با مدیران دستگاه های اجرایی ارتباط برقرار کنند.
گروه مشاوران جوان استانداری کرمان از سال 93 در قالب هشت کمیته عمرانی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، شهرستان ها، اطلاع رسانی و بانوان در شورای مشاوران جوان استانداری کرمان تشکیل شد.
اعضای کارگروه مشاوران جوان استاندار کرمان در این نشست با اهدای لوح سپاس از حسین صفریان تقدیر کردند.
نشست مشاوران جوان استاندار با علیرضا رزم حسینی در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کرمان برگزار شد.
3029/3028

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا