فورد موستانگ با ۱۴۰۰ اسب وحشی بخار!/ترسناک‌ترین خودروی دریفت جهان را ببینید

به گزارش اخبار خودرو،دو سال پیش کن بلاک اقدام به خرید یک فورد موستانگ مدل ۱۹۶۵ کرد که توسط شرکت هونیکورن به طور کامل تیونینگ شده بود. این موستانگ به یک موتور ۶٫۷ لیتری V8 مجهز بود که توان تولید ۸۴۵ اسب بخار را داشت و مهمتر از آن سیستم انتقال قدرت چهار چرخ متحرک این فورد بود که آن را تبدیل به اولین فورد موستانگ دو دیفرانسیل جهان کرده بود.
اما این بار کن بلاک باز هم با کمک شرکت هونیکورن فاز دوم تیونینگ این موستانگ قدرتمند را به انجام رسانده و با اضافه کردن دو توربوشارژر قوی قدرت ابرخودرو خود را تا ۱۴۰۰ اسب بخار افزایش داده و نام محصول جدید را موستانگ هونیکورن V2 گذاشته است.

با تبدیل سوخت خودرو از بنزین به متانول ظرفیت احتراق آن به مراتب بالاتر رفته و تعبیه خروجی اگزوز در کاپوت اتومبیل موجب حذف اتصالات اضافه شده و در افزایش قدرت خودرو موثر بوده است.

در کنار تغییرات وسیع صورت گرفته روی پیشرانه ظاهر خودرو نیز دچار پاره ای تغییرات شده است. رنگ آمیزی آن به مشکی و خاکستری تغییر یافته و با ستاره های مشکی رنگ تزیین شده است.
برای تحمل این قدرت وحشتناک به خصوص در انجام مانور دریفت نیاز به تایرهایی با کارایی مطلوب در دمای بالا می‌باشد که تایرهای تویو با رینگ های طلایی رنگ برای این منظور انتخاب شده است.
کن بلاک خودش می‌گوید، موستانگ V2 ترسناک ترین خودرویی است که تابحال پشت فرمان آن نشسته است. اما با این وجود همه بی صبرانه منتظر نمایش جدید این راننده با موستانگ هیولایش هستند.

دکمه بازگشت به بالا