کمک 2 میلیارد ریالی شرکت فولاد مبارکه به پروژه حسینیه مرکزی مبارکه

پایگاه خبری ارک اصفهان:

کمک 2 میلیارد ریالی شرکت فولاد مبارکه به پروژه حسینیه مرکزی مبارکه

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه گفت: مدیر عامل شرکت  فولاد جهت تکمیل پروژه حسینیه مرکزی شهر مبارکه مبلغ 2 میلیارد ریال را به این پروژه کمک مالی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علی مبشری اظهار داشت: در پی توافق صورت گرفته با مدیر عامل شرکت  فولاد مبارکه مبلغ دو میلیارد ریال جهت احداث حسینیه مرکزی مبارکه به حساب این حسینیه واریز شد.

وی در ادامه افزود: این کمک در راستای بازدید و نشست مشترک مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه به همراه سعیدی نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی و با حضور امام جمعه، فرماندار، شهردار و اعضا هیئت امناء حسینه مرکزی مبارکه صورت گرفته شد.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه خاطر نشان کرد: این حسینیه یکی از پروژه های بسیار بزرگ شهرستان محسوب می شود که قرار است در زمینی به مساحت 7000 متر مربع و در سه طبقه و در قالب یک مجموعه فرهنگی و مذهبی احداث شود که این مجموعه دارای پارکینگ، مسجد، حسینیه، کتابخانه، مجموعه های تجاری و خدماتی و غیره می باشد.

علی مبشری ادامه داد: مساحت اولیه ای که برای احداث این مجموعه در نظر گرفته شده بود 3500 متر مربع بوده که در ادامه شهرداری مبارکه 1000 متر مربع به این مجموعه زمین اهدا کرده و مابقی زمین های این مجموعه نیز از طریق زمین هایی که توسط مردم نیک اندیش مبارکه خریداری و وقف شده اند به این مجموعه اضافه شده است.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر این پروژه در مرحله گودبرداری و خاکبرداری می باشد که در صورت تامین اعتبار مورد نیاز جهت احداث این مجموعه بزرگ امیدواریم که هر چه زودتر این‌ پروژه بزرگ که به برکت نام رسول الله(ص) و حضرت امام حسین(ع) می باشد هرچه زودتر جهت ارائه خدمت به مردم به اتمام و مورد بهره برداری قرار بگیرد.

 

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا