تاکیداستاندار آذربایجان شرقی بر تسریع روند انتقال زندان تبریز به خارج شهر

به گزارش‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک به نقل از ایرنا، اسماعیل جبارزاده روز چهارشنبه در دیدار با رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، با اشاره به پیگیری های سه سال اخیر در خصوص انتقال زندان مرکزی تبریز به خارج از شهر، افزود: با وجود موافقت رییس قوه قضاییه و اعلام آمادگی مدیریت استان، هنوز این کار عملی نشده است.
وی از مدیرکل زندان های استان خواست موضوع انتقال زندان تبریز را به عنوان ماموریت اصلی خود تلقی کرده و همه همت خود را در این راستا صرف کند.
جبارزاده افزود: مدیریت استان آماده است با ایجاد ارزش افزوده برای زمین فعلی زندان، منابع مالی لازم برای ساخت زندان جدید را فراهم کند و در این خصوص هیچ محدودیتی نداریم.
وی با قدردانی از همکاری و همدلی دستگاه قضایی استان با مجموعه دستگاه های اجرایی، گفت: امروز همه مسوولان استان همدل و هم صدا برای خدمت به نظام اسلامی و مردم تلاش می کنند و ثمره این همدلی حل بسیاری از مشکلات استان بوده است.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به دستاوردهای استان در حوزه مبارزه با مواد مخدر، گفت: با احداث مرکز ماده 16 و مراکز درمانی متعدد برای معتادان، ضمن جداسازی زندانیان مواد مخدر از سایر زندانیان که جزو ضرورت هاست، آذربایجان شرقی را به عنوان استانی بدون معتاد متجاهر معرفی و دغدغه رهبر معظم انقلاب در خصوص مبارزه با اعتیاد را عملی کرده ایم.
خبرنگار: مینا بازگشا ** انتشار دهنده: محمد رستگار
6120/6183

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا