پایان بیماری دیابت با ورزش و نیم ساعت پیاده روی

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

پایان بیماری دیابت با  ورزش و نیم ساعت پیاده روی 
دبیر کمیته فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری از اختصاص 300 تابلو تبلیغات شهری به موضوع “دیابت” خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، مجتبی روانان با بیان این خبر گفت: برنامه های متنوع شهری از جمله اجرای مانور شهری، برگزاری نشست های چابک و میدانی با محوریت “دیابت را شکست دهیم”، برپایی نمایشگاه شهری “فرهنگسازی سلامت با موضوع پیشگیری از دیابت” از دیگر برنامه های کمیته سلامت است.
وی اظهار داشت: کمیته فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان در خصوص حساس سازی شهروندان نسبت به موضوع دیابت با شعار “از هر 3 شهروند اصفهانی یک نفر در معرض دیابت قرار دارد” به ارائه طرح های تبلیغات شهری با محور عوامل مؤثر در بروز دیابت از جمله چاقی، سیگار کشیدن و … پرداخته است.
دبیر کمیته فرهنگ سلامت افزود: این طرح ها از 20 دی ماه بر روی تابلوهای شهری اصفهان نصب شده که به طور ویژه در قالب پنج طرح گرافیکی در مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان با عنوان “فشار قند را جدی بگیرید” به نمایش در آمده اند.
روانان ادامه داد: برنامه های اجرایی در خصوص دیابت و راهکارهای پیشگیری آن از 20 دی ماه آغاز شده و به مدت 14 روز در سطح شهر اصفهان با شهروندان همراه خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اجرای هر یک از برنامه ها می توانند با شماره 34487753 تماس حاصل کنند.
گفتنی است؛ علاقه مندان برای دریافت تصاویر تابلوهای تبلیغات شهری با موضوع دیابت می توانند به سایت esfahanfarhang.ir مراجعه نمایند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا