سلطانی‌فر: با تصویب برنامه ششم بودجه خوبی نصیب ورزش می‌شود

‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک :به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در حاشیه سفر به استان خراسان شمالی از احکام خوبی که در قالب برنامه ششم توسعه کشور در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است، ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: با تصویب این احکام پیش بینی می کنیم منابع خوبی نصیب ورزش و جوانان ایران شود.

وزیر ورزش و جوانان میزان رشد بودجه حوزه ورزش و حوانان را مثبت ارزیابی و تصریح کرد: میزان رشد بودجه ورزش و حوانان بیشتر از میانگین همه دستگاه های اجرائی است. با بهبود شرایط که در اثر اجرای برجام ایجاد منابع درآمدی هم بهتر خواهد بود.

وزیر ورزش و حوانان ادامه داد: سال آینده با بهبود درآمدهایمان و همچنین رونقی که اقتصاد گرفته و مشکلاتی که حل شده و گشایشی که در ارتباطات بین المللی ایجاد شده و شرکت های مختلف برای سرمایه گزاری آمده اند، بحث بیمه ها هم تا حدودی حل شده و سیستم بانکی هم آرام آرام فعال می شود، انشالله وضعیت بهتری در سال آینده خواهیم داشت که بخش ورزش هم متاثر از این قضیه نیست.سلطانی فر بار دیگر با اشاره به مصوبات ورزشی برنامه ششم در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که فصل جدیدی در ورزش کشور از سال آینده با اغاز برنامه ششم در کشور رقم بخورد.

وزیر ورزش و جوانان مجموعه ورزش ١٥ مهر بجنورد را یکی از امکانات سخت افزاری خوب کشور نام برد و اظهار داشت: استان خراسان شمالی از تأسیسات خیلی مهمی که هر مرکز استان باید داشته باشد، برخورداری است که استادیوم فوتبال این مجموعه با تلاش مسولین ورزشی و استانی تقریبا تکمیل شده و تقریبا آماده بهره برداری است و با مساعد شدن هوا پیست تارتان آن هم نصب خواهد شد.

سلطانی فر این استادیوم را مناسب برای استان خراسان شمالی برای برگزاری مسابقات ورزشی دانست و همچنین ظرفیت آن را برای برگزاری مسابقات ملی هم خوب توصیف کرد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: سیاست کلی ما این است که مسابقات بین المللی را به استان های مختلف از جمله استان های کردی و محروم واگذار کنیم تا از این طریق شور و شعف جوانان آن منطقه افزایش یابد و رونق ورزش نیز در مناطق مختلف افزایش یابد که در همین ارتباط به رؤسای فدراسیون ها هم تا کید کرده ام که در میزبانی ها از ازبکستان کمک بگیرند.انتهای پیام/ا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا