استخراج اسامی بیمه شدگان تامین اجتماعی ساختمان پلاسکو

به گزارش‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک به نقل از روز یکشنبه ایرنا از سازمان تامین اجتماعی، در این بخشنامه مقررشده اداره کل راهبری سیستم ها باهمکاری شعبه ٢٦ تهران و معاونت فنی و درآمد نسبت به استخراج اسامی بیمه شدگان ساختمان پلاسکو حداکثر تا ظهرشنبه مورخ نهم بهمن ماه جاری، اقدام کنند.
براساس این گزارش، پیگیری هرچه سریعتر امور مربوط به بیمه شدگان حادثه ساختمان پلاسکو برای ارائه خدمات به آنها از اهداف اجرای این کار در سازمان تامین اجتماعی است.
همچنین اداره کل امور فنی مستمری ها نسبت به صدور احکام مستمری بازماندگان و اداره کل امور فنی بیمه شدگان با همکاری شعب ادارات، نسبت به برقراری بیمه بیکاری و یا معرفی جهت تجدید کار، حداکثر تا تاریخ ششم بهمن ماه سال جاری اقدام کند.
بر اساس این بخشنامه مقرر شد؛ معاونت های فنی و درآمد، اقتصادی و برنامه ریزی و اموراستانها با همکاری بانک رفاه کارگران، نسبت به طراحی پرداخت تسهیلات به مراکزی که تخریب شده اند و آمادگی انتقال فضای کسب و کار را دارند و یا واحدهایی که آمادگی بکارگیری و جذب بیمه شدگان را دارند، با هماهنگی مرکز اصناف و اتحادیه های مربوطه حداکثر تا تاریخ هفتم بهمن ماه جاری اقدام کنند.
معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی نیز موظف است به تمامی بیمارستان ها و بیمه شدگان مجروح اعلام کند که تمامی هزینه های درمانی را متقبل خواهد شد.
به گزارش ایرنا، ساختمان پلاسکو واقع در خیابان جمهوری تقاطع خیابان فردوسی حدود ساعت هشت صبح روز پنجشنبه(30 دی) دچارحریق شد و حدود ساعت 11 و 30 دقیقه ساختمان به طورکامل فروریخت و تعدادی از آتش نشانان که در حال اطفای حریق بودند، زیر آوار گرفتار شدند.
عملیات آوار برداری از روز پنجشنبه تاکنون همچنان ادامه دارد.
اجتمام*1724*7268
تنظیم کننده: مهناز بیرانوند * انتشاردهنده: حسین فتح الهی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا