کشف 126 کیلوگرم مواد مخدر در قم

‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک :

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس قم، سرهنگ غلام عباس بلفکه درگفت وگویی افزود:در پیگیری اطلاعاتی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مشخص شد یک قاچاقچی قصد دارد مقدار قابل توجهی مواد مخدر را با یک دستگاه اتوبوس از یک استان جنوبی کشور به تهران منتقل و از حوزه استحفاظی قم عبور کند.
وی گفت: در ادامه ضمن هماهنگی های قضایی با استقرار 2 اکیپ از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در محورهای مواصلاتی خودرو مذکور را شناسایی و پس از توقیف متهم و همدست وی دستگیر شدند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر قم بیان کرد: سپس اتوبوس جهت بررسی به مقر پلیس دلالت داده شد و با تلاش ماموران حدود 77کیلوگرم حشیش در قالب 73 بسته و بیش از 49 کیلوگرم تریاک در قالب 28 بسته کشف که سرانجام با تشکیل پرونده متهمان تحویل مرجع قضایی استان شدند.
بلفکه از همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد در کشف محموله مواد مخدر قدردانی کرد.

** کشف محموله 2 و نیم میلیاردی کفش های ورزشی قاچاق در قم
رئیس پلیس آگاهی استان از کشف محموله کفش های ورزشی قاچاق به ارزش دو میلیارد و 722 میلیون ریال در قم خبر داد.
سرهنگ احمد کرمی در گفت وگویی اظهارداشت: ماموران گشت پاسگاه انتظامی لنگرود در پی تصادف یک دستگاه خودرو کامیونت ایسوزو با یک دستگاه تریلی در کیلومتر35 اتوبان کاشان به قم به بار خودرو کامیونت مشکوک شده و در ادامه با توجه به عدم ارائه مجوز حمل از سوی راننده، خودرو را مورد بازرسی قرار دادند.
به گفته وی ماموران پس از بازرسی از خودرو مذکور دو هزار و 927 جفت کفش به ارزش دو میلیارد و 722 میلیون ریال کشف کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود:راننده اظهارداشت محموله را از یکی از استان های جنوبی به مقصد استان تهران بارگیری کرده که به انضمام پرونده متشکله به اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.
کرمی با بیان اینکه قاچاق کالا از عوامل مهم ناامنی اقتصادی در کشور است، تاکیدکرد: پلیس قم با قاطعیت و جدیت با قاچاقچیان کالا و افراد مرتبط مطابق قانون برخورد می کند.
8138/ 6133/تنظیم کننده: فرزانه پیری * انتشار- جعفرمسلمی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا