اجرای بیش از 10 هزار برنامه توسط بسیجیان خراسان رضوی در دهه فجر

‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک :

سرهنگ محمد علی چمی گو روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: اعزام بیش از 30 تیم پزشکی به مناطق محروم و روستایی استان خراسان رضوی یکی از این برنامه ها می باشد.
وی ادامه داد: برگزاری 300 نشست بصیرتی، همایش 2 هزار نفره« زن، انقلاب اسلامی و هویت بازیافته» و برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع انقلاب اسلامی از دیگر برنامه های دهه فجر بسیجیان می باشد.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه امام رضا(ع) با بیان اینکه جشنواره ابتکارات و خلاقیتهای بسیج نیز از دیگر برنامه های دهه فجر است، اظهار کرد: 100 یادواره شهدا نیز در این مدت در استان برگزار می شود.
چمی گو، پخش سرود مقاومت توسط 1357 نفر از بسیجیان در 12 بهمن، رژه موتوری و نور افشانی در شب 12 بهمن را از دیگر برنامه های دهه فجر ذکر و بیان کرد: هر سال نور افشانی در شب 22 بهمن انجام می شد اما در سال جاری بدلیل مقارن شدن ایام 22 بهمن با دهه فاطمیه، مراسم نور افشانی شب 12 بهمن اجرا می شود.
وی افزود: رزمایش پدافند غیر عامل در 21 بهمن توسط بسیج کارگری در شهرک صنعتی طوس اجرا می شود و همچنین همایش اصحاب رسانه و خانواده های آنها 14 بهمن ماه برگزار خواهد شد.
دبیر ستاد بزرگداشت دهه فجر سپاه امام رضا(ع) ادامه داد: در دهه مبارک فجر، 30 پایگاه مقاومت بسیج، 40 حوزه مقاومت، یک سوله ورزشی مخصوص ورزشهای با توپ و 12 سوله صالحین به منظور ورزشهای رزمی در سطح استان افتتاح می شود.
چمی گو گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و اکران فیلمهای جشنواره عمار در سطح پایگاههای بسیج نیز از دیگر برنامه های بسیجیان در دهه فجر است.
در مجموع اجرای 52 هزار و 834 برنامه توسط ستاد دهه فجر استان خراسان مرکب از دستگاههای مختلف و مردم برای ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان برنامه ریزی شده است.
7507/ 6012 خبرنگار: مصطفی نخعی** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا