نمایشگاه بزرگ جهیزیه زوج های نیازمند در مراغه گشایش یافت

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه روز سه شنبه در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه به منظور ترویج فرهنگ کمک به زوج های نیازمند به همت خیران و هیhت های مذهبی از جمله عاشقان ثارالله و پیروان عترت گشایش یافته است.
ایوب هاشمیان افزود: در این نمایشگاه 80 سری جهیزیه کامل توسط خیران و مردم خیراندیش این شهرستان جمع آوری شده , در طول دهه فجر انقلاب اسلامی در معرض بازدید عموم مردم قرار گرفته است.
وی ادامه داد: ارزش تقریبی جهیزیه های جمع آوری شده حدود 2 میلیارد و 400 میلیون ریال بوده و پس از اختتامیه این نمایشگاه تحویل زوج های و نوعروسان نیازمند زیرپوشش این نهاد می شود.
وی با تاکید بر لزوم مشارکت آحاد مردم در کارهای خیر از جمله کمک به زوج های نیازمند اضافه کرد: خیران و مردم خیر این شهرستان در بازدید از این نمایشگاه می توانند کمک های نقدی و غیرنقدی خود را برای حمایت از این زوج ها به این کمیته ارائه دهند.
وی با اشاره به عزم کمیته امداد و خیران مراغه برای حمایت از اقشار اسیب پذیر جامعه گفت: پیش از این نیز 125 سری جهیزیه با مشارکت یران و این نهاد به زوج های جوان نیزامند تحویل داده شده و این امر نشان دهنده مشارکت قابل تقدیر آحاد مردم این شهرستان در این امر خیر است.
به گزارش‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک به نقل از ایرنا، هم اکنون بیش از 6 هزار خانواده نیازمند در مراغه زیر پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان قرار دارند.
شهرستان مراغه با حدود 250 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
خبرنگار: ابراهیم مطلوبی**انتشاردهنده: عیسی عطاپور**
7487/3077

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا