بهره برداری از چهار طرح عمرانی در کبودراهنگ

‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک :

احسان قنبری روز چهارشنبه در گفت , گو با خبرنگار ایرنا افزود : در راستای کشت گیاهان سبزی و صیفی ، گلخانه کوریجان با 7 هزار و 200 مترمربع با چهار میلیارد و 200 میلیون ریال و ظرفیت تولید 252 تن سبزی و صیفی در سال با اشتغالزایی پنج نفر راه اندازی شد.
وی خاطرنشان کرد: در جهت بهبود بخشی امکانات و تجهیزات پزشکی به بیماران سامانه رادیولوژی بیمارستان امام رضا (ع) کبودراهنگ که با 3 میلیارد و 600 میلیون ریال خریداری شده بود تقدیم مردم شریف شهرستان کبودراهنگ شد.
وی ادامه داد: این شهرستان پتانسیل های بالایی در تولید البسه و تامین نیاز بازارهای خارجی و داخلی دارد که در همین راستا شرکت تعاونی الوند دوخت غرب با 330 میلیون ریال به بهره برداری رسید که این کارگاه به صورت مستقیم برای بیش از 20 نفر اشتغال زایی کرده است .
قنبری در ادامه با اشاره به وجود یک پایگاه شهری و 9 پایگاه اورژانس جاده ای در این شهرستان افزود: ساختمان پایگاه اورژانس جاده ای کوریجان نیز در زمینی به مساحت 100 مترمربع با یک میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
دهه فجر امسال 929 طرح عمرانی با هفت هزار و 740 میلیارد ریال سرمایه گذاری در استان همدان بهره برداری و یا کلنگ زنی می شود.
شهرستان کبودراهنگ در شمال غربی همدان با 145 هزار نفر جمعیت واقع شده است.
2087/7542
خبرنگار: میثم جعفری** انتشاردهنده: زهرا پیرنیا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا