20 فقره سرقت در کارنامه سارقان پراید سوار در مشهد

به گزارش‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک به نقل از روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار بهمن امیری مقدم افزود: در پی گزارش چند فقره سرقت های خیابانی در مشهد و درخواست پی گیری سریع موضوع از سوی مالباختگان، تحقیقات پلیسی آغاز شد.
وی افزود: سارقان در آخرین سرقت به سوی شهروندی حمله ور شدند که کارمند دادگستری بود و از این فرد زورگیری کردند.
سردار امیری مقدم بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع ، دستورات لازم صادر و دو تیم مشترک از اداره مبارزه با جرایم جنایی و عملیات ویژه پلیس آگاهی وارد عمل شدند.
وی گفت: یکی از مالباختگان در تحقیقات پرونده به کارآگاهان گفت در حال عزیمت به محل کارش از میدان کوشش مشهد سوار خودروی پراید سفید رنگ با سه سرنشین شده است و پس از طی مسافتی یکی از سرنشینان صندلی عقب ناگهان با قمه به این فرد حمله ور و او را مورد ضرب و شتم قرار می دهد.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی اظهار کرد: سارقان این شهروند را چند ساعت به گروگان برده و پس از سرقت وسایل همراهش، شماره رمز کارت عابر بانک او را نیز به زور گرفته و حساب بانکی اش را خالی کرده اند.
سردار امیری مقدم افزود: پلیس در تحقیقات بعدی پرونده و بررسی محل های وقوع سرقت به سرنخ هایی دست یافت که منجر به شناسایی چهره دو تن از عاملان این سرقت ها ی سریالی شد.
وی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از چند روز کنترل و مراقبت نامحسوس دو متهم اصلی پرونده را دستگیر کردند که این این متهمان در بازجویی های پلیسی دو همدستشان را معرفی و اعتراف به زورگیری های سریالی کرده اند.
سردار امیری مقدم گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی دو متهم دیگر این پرونده که سعید و اکبر نام دارند را نیز در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.
وی بیان کرد: اعضای این باند تا کنون به 20 فقره زورگیری اعتراف کرده و تحقیقات برای کشف دیگر اقدامات مجرمانه آنان ادامه دارد.
7496/ 6012 خبرنگار:آرزو جاودانی ** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا