محورهای تردد در 10 استان برفی و در 2استان بارانی است

پایگاه خبری ارک خبر:

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی؛

محورهای تردد در 10 استان برفی و در 2استان بارانی است

 پلیس راهور نیروی انتظامی آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در محورهای سراسر کشور را اعلام کرد که بر اساس آن در 10 استان بارش برف و در 2 استان نیز بارش باران گزارش شده است.

به گزارش ارک خبربه نقل از  ایرنا روز پنجشنبه از پلیس راهور نیروی انتظامی، محورهای استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گیلان، قزوین، البرز، ارتفاعات هراز، فیروزکوه، کندوان در استان مازندران و گردنه قلاجه در استان کرمانشاه بارش برف گزارش شده است.
همچنین اکثر محورهای استان کرمان و مازندران و محور حاجی آباد – سیرجان در استان هرمزگان بارش باران اعلام شده است و در بیشتر محورهای استان زنجان و محور اسالم – خلخال و اردبیل – سراب در استان اردبیل یخ زدگی و تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
ترافیک در باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین (محدوده استاندارد تا پل فردیس) و باند جنوبی آزادراه تهران – کرج (محدوده پل فردیس تا پل کلاک) نیمه سنگین گزارش شده است.
طبق اعلام پلیس راهور نیروی انتظامی، محورهای محور شمشک – دیزین در استان های تهران و البرز، محور پونل – خلخال در استان های اردبیل و گیلان، محور فرعی عشایری سی سخت – پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد و محور کرج – چالوس از بامداد 14بهمن تا اطلاع بعدی به علت بارش برف و نبود ایمنی کافی مسدود است.
محور سروآباد – پاوه در استان های کردستان و کرمانشاه به علت بارش شدید برف، محور سه راهی پونل در استان گیلان به دلیل ریزش کوه و محور هراز از ساعت 05:20 امروز(14بهمن) تا اطلاع بعدی به علت بارش برف و کولاک مسدود است.
محور کرج – چالوس در استان های البرز و مازندران جهت ایمن سازی تونل امیرکبیر تا تاریخ 20 اسفند 1395 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته به استثنای روزهای تعطیل رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه از ساعت 20 الی ساعت 05:30 بامداد روز بعد مسدود بوده و در زمان انسداد، تردد از سایر محورهای شمالی انجام می شود.
پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام کرد که سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن های 88255555(10 خط) و 120 به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است؛ همچنین در پایگاه اطلاع رسانی www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا