بهره برداری از 79 پروژه همزمان با سی و هشتمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی

پایگاه خبری ارک خبر-اذربایجان شرقی:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی خبر داد:

بهره برداری از 79 پروژه همزمان با سی و هشتمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی

 

در سی و هشتمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی، شرکت توزیع نیروی برق تبریز از 79 پروژه بهره برداری می کند.

به گزارش ارک خبربه نقل ازنصر، روشن میلانی با اعلام خبر فوق افزود: این تعداد، از نزدیک به 2000 پروژه مختلف با اعتبار 518 میلیارد ریال می باشد که از ابتدای سال 95 با تلاش شبانه روزی همکاران این شرکت در شهرستان های تبریز، اسکو و آذرشهر انجام شده است.

روشن میلانی در ادامه تشریح کرد: از این تعداد،1645 پروژه درمحدوده شهرستان تبریز با اعتبار  بیش از 376 میلیارد ریال، 230 پروژه در محدوده شهرستان آذرشهر با اعتبار بیش از 57 میلیارد ریال و 94 پروژه با اعتبار بیش از 84 میلیارد ریال به بهره برداری خواهند رسید.

وی در ادامه با اشاره به انجام 897 پروژه در بخش  توسعه و احداث با اعتبار بالغ بر190 میلیارد ریال افزود: پروژه های انجام شده بخش توسعه فيدر از پستهاي فوق توزيع 12 پروژه با اعتبار نزدیک به 10.000 میلیون ریال می باشد.

وی افزود: شرکت توزیع نیروی برق تبریز وظیفه برق رسانی به بزرگترین پروژه مسکن مهر شمال غرب کشور را برعهده دارد که در این راستا و در سال 95، 2 پروژه عظیم با اعتبار بیش از 25 میلیارد ریال را به اتمام رسانده است.

روشن میلانی در مورد تاسیسات برقی که در اثر انجام پروزه های عمرانی شهری و سایر مسائل نیازمند جابه جایی هستند، گفت:  این شرکت با انجام 52 پروژه مختلف با اعتبار نزدیک به 22 میلیارد ریال در نقاط مختلف حوزه عملیاتی خود این مهم را به انجام رسانده است.

وی در خصوص پروژه های ايجاد قدرت مانور اظهار داشت: پروژه هایی که در این بخش انجام می یابند به طور عمده بر پایداری شبکه، کاهش زمان خاموشی ها ناشی از حوادث مختلف، مدیریت بحران و… تاثیر گذار هستند که این شرکت در این بخش نیز توانسته 34 پروژه با اعتبار بالغ بر 25 میلیارد ریال را به بهره برداری برساند.

وی از انجام 317 پروژه اصلاح و بهينه سازي شبکه با اعتبار بیش از 31 میلیارد ریال خبرداد و افزود: روشنایی معابر در شهر های بزرگ یکی از عوامل ایجاد امنیت و زیبایی بصری  می باشد که این شرکت با 75 پروژه با اعتبار بالغ بر20 میلیارد ریال در این مسیر گام برداشته است.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اشاره به طرح جهادی کاهش تلفات به عنوان یکی از مهم ترین طرح های وزارت نیرو، تصریح کرد: این طرح به عنوان یکی از اهداف مهم این شرکت ، در تمامی پروژه ها مد نظر بوده و در این راستا نیز 193 پروژه با اعتبار بیش از 30 میلیارد ریال انجام یافته است.

وی با بیان اینکه نيرورساني به عنوان یکی از وظایف مهم شرکت های توزیع برق قلمداد می شود، گفت: این شرکت افتخار دارد که در این زمینه نیز 387 پروژه را با اعتبار بیش از 161 میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار داده است.

وی در پایان خاطر نشان شد: دهه مبارک فجر یادآور برگ زرینی از تاریخ ملت حماسه ساز ایران اسلامی می باشد و فرصت مغتنمی است تا توانمندی ها و دستاوردهای ارکان و سازمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مردم عزیز کشور عرضه شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا