بارش برف و باران درمحورهای 21 استان کشور / هراز مسدود شد

‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک :

«یاسر خالدی» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر در برخی از محورهای برون شهری تردد بدون زنجیر چرخ امکانپذیر نیست و رانندگان از تردد غیر ضروری در محورهای برفی و کوهستانی خودداری کنند.
وی گفت: در حال حاضر بارش برف و باران در محورهای استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، تهران، قزوین، خراسان رضوی و شمالی، زنجان، فارس، قم، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان، کردستان، کرمانشاه، گیلان و یزد ادامه دارد.
خالدی با بیان اینکه محور توره به بروجرد در استان مرکزی به علت بارش برف مسدود است، گفت: در مجموع 12 محور برون شهری هم اکنون به علت بارش برف و نبود ایمنی تا اطلاع بعدی مسدود است.
به گفته وی، محور فرعی شمشک – دیزین در استان های تهران و البرز و کمربندی دهلران – اندیمشک در استان ایلام نیز تا اطلاع بعدی بدلیل نبود ایمنی کافی مسدود خواهد بود.
تردد در محور رامیان – اولنگ – شاهرود در استان های گلستان و سمنان بدلیل نبود ایمنی کافی و محور پونل – خلخال در استان گیلان بدلیل بارش شدید برف، کولاک و نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی میسر نیست.
محور سروآباد – پاوه (محدوده گردنه تته) در استان کردستان بدلیل بارش شدید برف، کولاک و نبود ایمنی و محور گنجنامه – تویسرکان در استان همدان بدلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود شده است.
همچنین محور سی سخت – پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد بدلیل بارش برف و نبود ایمنی کافی و مسیر چاهان- زرآباد در جنوب استان سیستان و بلوچستان (ایرانشهر) بدلیل طغیان رودخانه ها مسدود است.
رفت و آمد وسایط نقلیه در محور نیکشهر – چاهان- زرآباد ، واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان ( ایرانشهر ) بدلیل طغیان رودخانه و نبود ایمنی کافی و آزادراه پل زال – خرم آباد ، واقع در استان لرستان، بدلیل ریزش کوه و نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی ممکن نیست.
محور ایرانشهر – دامن ، واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان ( ایرانشهر ) بدلیل طغیان رودخانه و نبود ایمنی کافی و محور بستک – خمیر، واقع در استان هرمزگان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود و تردد از مسیر جایگزین بستک – چاه سرمه – بندرعباس عملی است.
با توجه به فصل سرما و افزایش بارش ها، هموطنان برای اطلاع از آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی و دریافت اطلاعات تفصیلی راه ها می توانند به وب‌ سایت www.141.ir مراجعه و یا عدد 141را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با کارشناسان مرکز 141 مدیریت راه های کشور تلفنی تماس بگیرند.
اقتصام**1108**1561** خبرنگار: ایرج منصوری** انتشار: مژگان توانا
اطلاع از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان در کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام:
@IRNAeco
https://t.me/irnaeco

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا