ضرورت تسریع در پیشرفت پروژه با حفظ شاخص‌های کیفی و اصول صرفه‌جویی

پایگاه خبری ارک خبر-تبریز:

شهردار تبریز در بازدید از پروژه مرکز همایش‌های بین‌المللی تاکید کرد؛

ضرورت تسریع در پیشرفت پروژه با حفظ شاخص‌های کیفی و اصول صرفه‌جویی

شهردار تبریز در بازدید از پروژه مرکز همایش‌های بین‌المللی بر لزوم تسریع در پیشرفت پروژه با حفظ شاخص‌های کیفی و اصول صرفه‌جویی تاکید کرد.

به گزارش ارک خبربه نقل ازشهریار، دکتر صادق نجفی پس از این بازدید، در جلسه‌ای با حضور معاون عمرانی شهردار تبریز و شهردار منطقه ۹ حضور یافته و اظهار داشت: خوشبختانه با مدیریت منسجم پروژه و تلاش بی‌وقفه عوامل اجرایی، در نوبت بازدیدهای هفتگی، تغییر سیمای پروژه به خوبی مشهود است.

وی با تاکید بر این که پیشرفت پروژه نباید فدای حساسیت‌های کیفی آن شود، گفت: این مرکز ارزشمند در آینده‌ای نزدیک، قابلیت میزبانی همزمان ۲۵۰۰ مخاطب فرهنگی را خواهد داشت؛ از این رو، اجرای بخش‌های ایمنی و تاسیساتی، باید با تجهیزات هوشمند مورد توجه باشد.

 

دکتر نجفی متذکر شد:   همزمان با این پروژه کم‌نظیر، شهرداری تبریز سامان‌‌دهی و احیای مجموعه مقبره‌الشعرا را به عنوان یکی از نیازهای و اولیت‌های قدیمی شهر مد نظر قرار داده که با توجه به در پیش بودن ایام بهار و ورود موج گردشگران و مسافران، تکمیل بخش شمالی آن هدفگذاری شده است.

شهردار تبریز مجموعه مقبره‌الشعرا و مرکز همایش‌های بین‌المللی را دو مزیت مهم فرهنگی توصیف کرد و افزود: با پیشرفت شایانی که دو پروژه به موازات هم دارند، در آینده‌ای نزدیک شاهد ایجاد دو زیرساخت ارزشمند در شمال و شرق تبریز خواهیم بود.

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا