امام جمعه یزد: مفهوم اقتصاد مقاومتی را به درستی تبیین کنیم

به گزارش‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک به نقل از روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه یزد ، آیت الله محمد رضا ناصری در دیدار با اعضای جبهه مردمی انقلاب اسلامی افزود: افتتاح جاده به اسم اقتصاد مقاومتی زمینه تحقق این سیاست مهم را فراهم نمی‌کند.
وی با اشاره به اینکه خیلی از مطالبات رهبری هنوز عمل نشده گفت: در ارتباط با نفوذ فرهنگی، مسائل تهاجم فرهنگی، مشکلات اقتصادی، مسائل دینی در محیط‌های آموزشی، اقتصاد مقاومتی و خیلی موارد دیگری که ایشان اشاره کرده‌اند روی زمین مانده است.
ناصری تصریح کرد: اگر واقعا تشکیلاتی باشد که تمام هم و غم وی گفتمان‌سازی مطالبات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری باشد از ارزش بالایی برخوردار است.
وی به فرمایش امام (ره) مبنی بر اینکه حفظ نظام از اوجب واجبات است اشاره کرد و ادامه داد: حفاظت از انقلاب وظیفه همگانی است ولی افرادی باید باشند که تمام تلاش خود را برای حفاظت از انقلاب به کار بندند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد عنوان کرد: این افراد و گروه‌ها باید هر جایی که لنگی و ضعفی وجود دارد به گونه‌ای عمل کنند که زمینه‌های رفع نقاط ضعف فراهم شود.
ناصری ادامه داد: الان آن چیزی که در کشور ما ضرورت دارد و همه باید به آن توجه کنیم بحث تذکراتی است که حضرت آقا در موارد مختلف و در سخنرانی هایشان می فرمایند.
امام جمعه یزد ادامه داد: بسیاری از این موارد توسط ائمه جمعه در خطبه های نماز جمعه بیان می شود و بعد از آن هم کنار گذاشته می شود و اصلا نسبت به اجرای آن هیچ قدمی برداشته نمی شود.
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره لازم است که این اصل برای همه افراد از جمله مسئولان و صنعتگران و همه مردم تبیین شود تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی توانمند کردن کشور در تمام زمینه ها از جمله اقتصاد، مسائل نظامی، علمی، دینی و موارد مختلف دیگر است که متاسفانه در این زمینه آنطور که لازم است تلاش نشده است.
جبهه مردمی انقلاب اسلامی به تازگی در یزد فعالیت خود را آغاز کرده است.
7536/6197 دریافت کننده:کاظم سبحان زاده**انتشار: محمدحسین فلاح تفتی
irnayazdd@

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا