انفجار در یک واحد مسکونی کرج

پایگاه خبری ارک خبر-البرز:

مدیر آتش‌نشانی کرج خبر داد

انفجار در یک واحد مسکونی کرج

 

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از انفجار در یک واحد مسکونی این شهرستان خبر داد.

ارک خبربه نقل ازفارس:سهراب شهبانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: بامداد سه‌شنبه از طریق تماس با سامانه 115 از وقوع یک آتش‌سوزی بزرگ در منطقه حید‌رآباد این شهرستان مطلع شدیم.

وی افزود: پس از حضور سریع ماموران امداد و نجات آتش‌نشانی و واحدهای اطفای حریق در محل اعلام شده، مشخص گردید که انفجاری در زیرزمین یک منزل ویلایی موجب این آتش‌سوزی شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج تصریح کرد: حادثه فوق که بر اثر انفجار گاز بوده، موجب تخریب نمای ساختمان و قسمتی از زیرزمین این واحد شده است.

شهبانی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا حادثه انفجار فوق موجب خسارات جانی نیز شده است، گفت: در این حادثه یک شهروند که مردی حدود 50 ساله بود، به شدت مصدوم شده که پس از اقدامات اولیه برای طی کردن مراحل درمانی، به یکی از بیمارستان‌های کرج منتقل گردید.

وی در پاسخ به پرسش مجدد خبرنگار فارس مبنی بر اینکه علت دقیق این انفجار چه بوده است، بیان داشت: هم اکنون تیم‌های تخصصی مشغول ایمن‌سازی محل و سپس بررسی دلایل آن هستند و هنوز دلیل حادثه مشخص نگردیده است.

* حریق یک خودرو در کرج 

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج همچنین از یک فقره آتش‌ گرفتن خودروی شخصی خبر داد و افزود: این خودرو در داخل پارکینگ یک ساختمان 16 واحدی در منطقه گلشهر کرج رخ داد.

شهبانی ادامه داد: با توجه به وقوع این حادثه در یک آپارتمان و به دلیل اهمیت موضوع، بلافاصله ماموران اطفای حریق از دو ایستگاه به محل حادثه اعزام گردیده و در ابتدا اقدام به خارج کردن اهالی و ساکنان کردند.

وی اظهار داشت: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت، چرا که ماموران آتش‌نشانی پیش از سرایت حریق به دیگر خودروها و در نهایت واحدهای آپارتمان فوق اقدامات لازم را انجام داده بودند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا