دارا و سارا به نمایشگاه کتاب می‌آیند

1673513

سرویس خبری روزنامه ارک- معاون تولید کانون پرورش فکری اظهار امیدواری کرد، نسل جدید عروسک‌های دارا و سارا تا نمایشگاه کتاب تهران به تولید انبوه برسند. به گفته او نسل جدید این عروسک‌ها، دارای حرکت مفصلی است.

مهدی باقری، معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان در گفتگو با خبرنگار مهر از تولید نسل جدید عروسک‌های دارا و سارا خبر داد و گفت: نمونه‌های این عروسک‌ها آماده شده و ما همه تلاش خود را می‌کنیم که این عروسک‌ها تا بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران به تولید انبوه برسند.به گفته او صورت ظاهری و کاراکتر عروسک‌های دارا و سارا تغییر نکرده تنها داری حرکت مفصلی شده‌اند. یعنی بازو، کتف و زانوی آنها حرکت می‌کند.

باقری در پاسخ به این‌که آیا قیمت این عروسک‌ها مشخص شده گفت: تاکنون قیمت‌گذاری صورت نگرفته، اما مشخص است که سعی داریم عروسک‌های دارا و سارا را با قیمت مناسب به کودکان و نوجوانان ارائه کنیم.

وی با بیان اینکه عروسک‌های دارا و سارا با طراحی جدید جعبه و لباس به علاقه‌مندان عرضه خواهد شد، افزود: در این دوره تولیدی بالغ بر ۲۵ هزار عروسک در اندازه ۳۰ سانتی در حدود ۳۰۰ الی ۳۵۰ گرم، داشته‌ایم.

مدیر تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: عروسک‌های دارا و سارا با مواد استاندارد و درجه یک و با بالاترین استاندارد تولید و در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا