هافبک جنجالی در لیست سیاه برانکو

سرویس خبری روزنامه ارک: هافبک سابقه‌دار پرسپولیس با رفتاری نسنجیده به علت به بازی گرفته نشدن، با مربی خود درگیر و سپس کنار گذاشته شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از رسانه‌های عربی، پیام صادقیان، هافبک شماره یازده و تبریزی پرسپولیس، در ادامه جریان‌های جنجالی‌اش، این‌بار از سوی برانکو ایوانکوویچ اخراج شد.

این هافبک کوتاه‌قامت 24 ساله، در جریان بازی پرسپولیس و سایپا، با کریم باقری کمک مربی قرمزپوشان به علت بازی‌ ندادن به او درگیری لفظی داشت و پس از آن از سوی برانکو از این تیم اخراج شد.

صادقیان که در این فصل با حاشیه های فراوانی مواجه بوده و بارها و بار‌ها از سوی کادر فنی این تیم اخراج شده بود، اما این‌بار از سوی برانکو در اختیار باشگاه قرار گرفت و این خبر از سوی محمود خوردبین به اطلاع این بازیکن رسید.

پرسپولیس در این فصل لیگ برتر ایران، با حاشیه های فراوانی روبرو بود. این تیم پس از کسب نتایج ضعیف در هفته های نخست لیگ برتر، علی دایی سرمربی مشهور و نامدار خود را کنار گذاشت.

پرسپولیس پس از آن به رهبری حمید درخشان، همان نتایج ضعیف را ادامه داد تا اخیرا سکان رهبری این تیم به دست برانکو واگذار شود. این سرمربی سابقه‌دار کروات نیز شروع بسیار ضعیفی داشت و وضع وخیم پرسپولیس را در لیگ داخلی و لیگ قهرمانان آسیا، وخیم‌تر از پیش کرد.

پرسپولیس که در سال‌های دور تیمی شکست ناپذیر بود، در سال‌های اخیر آن‌قدر در حاشیه‌ها غرق شده است که حتی 100 هزار تماشاگر هم نمی‌توانند مرهمی بر زخم‌هایش بگذارند.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا