افزایش سرمایه نظام با حضور گسترده مردم در انتخابات

پایگاه خبری ارک خبر-آذربایجان شرقی:

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی مطرح کرد:

افزایش سرمایه نظام با حضور گسترده مردم در انتخابات

 

 معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: حضور گسترده مردم در صحنه ها به ویژه انتخابات به همان اندازه موجب افزایش سرمایه نظام و پشتوانه انقلاب شده است.

به گزارش ارک خبربه نقل از نصر، سعید شبستری خیابانی با اشاره به انتخابات همزمان ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی در سال آینده افزود: دشمنان همواره انتخابات در کشور ما را رصد می کنند و حضور مردم در این صحنه ها را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند.

وی با دعوت از مردم برای حضور پررنگ در انتخابات پیش رو اظهار کرد: ملت شریف ایران همچنان که در راهپیمایی 22 بهمن امسال حضور پررنگی داشتند در انتخابات نیز با حضور پرشور خود نشان خواهند داد که از نظام اسلامی، انقلاب، دولت و مسئولان حمایت می کنند.

شبستری با بیان اینکه زبان زور، فرهنگ قدرت های استکباری است، ادامه داد: با توجه به تحولات اخیر در قدرت های استکباری، این فرهنگ آن ها سرعت یافته و تحکم آمیزتر شده بنابراین حضور پررنگ مردم در انتخابات سد محکمی در برابر توطئه های آنان است.

این گزارش حاکی است: انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، میان ‌دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با هم در روز 29 اردیبهشت 96 برگزار می‌ شود.
آذربایجان شرقی با حدود سه میلیون و 900 هزار نفر جمعیت، 22 شهرستان و 45 بخش در مجموع 19 کرسی در خانه ملت دارد که از این تعداد 2 کرسی به حوزه های انتخابیه مراغه – عجب شیر و اهر-هریس اختصاص دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا