استاندار گیلان: شأن و جایگاه شهیدان فراتر از هر جناحی است

به گزارش‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک به نقل از روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا، محمدعلی نجفی روز چهارشنبه در نشست مشترک با اعضای شورای مشورتی ایثارگران استان و جمعی از فرزندان شهدا، با ابراز خرسندی از حضور در جمع فرزندان شهدا ، دیدار از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را وظایف مسئولان دانست و افزود: متأسفم که فرصت اجازه نمی‌دهد به دیدار تمامی خانواده معظم 8 هزار شهدا گیلان بروم.
وی با اشاره به اهمیت رسیدگی به مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران اظهار داشت: هرگز به دنبال حرکت‌های پوپولیستی نیستم و اگر زمان اجازه دهد، چه جایی بهتر از محضر شما عزیزان بودن است.
استاندار گیلان با اشاره به برگزاری موفق کنگره 8 هزار شهید استان گیلان و انتخاب آن به عنوان الگوی موفق کشوری بیان داشت : برگزاری این کنگره بخاطر این بود که به همه خانواده های معظم شهدا که نمی توانیم خدمت تک تک آنان برسیم، ادای احترام کنیم .
نجفی افزود : خدمت به شهدا و خانواده‌های این عزیزان را وظیفه خود می‌دانم و با حضور در جلسات شهدا آرامش می‌گیرم.
استاندار گیلان با بیان اینکه از خداوند متعال خدمتگزاری هرچه بیشتر به مردم را می خواهم، گفت: از خداوند متعال شاکریم که فرصت خدمتگزاری به مردم را برای ما فراهم کرد و این خدمت را برای خود وظیفه دانسته و به آن افتخار می‌کنم.
وی با اشاره به توفیقات دولت تدبیر و امید در کاهش نرخ بیکاری اظهار داشت : بیشترین وقت بنده صرف حل مشکلات اشتغال می‌شود.
وی افزود : اشتغال فرزندان شهدا از جمله برنامه‌های استان است، اگر مسئولی در جذب و به کارگیری فرزندان شهدا تخلفی کرد باید از طریق بازرسی پیگیری شود.
استاندار گیلان ادامه داد: باید طبق قانون در جهت اشتغال فرزندان شهدا تلاش کرده و از فرصت حضور این عزیزان بهره گیریم.
وی با بیان اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران جزو برنامه اصلی ماست، گفت: البته این به معنای حل کامل مشکلات این عزیزان نیست.
نجفی با بیان اینکه باید از فرصت برگزاری این گونه جلسات در جهت حضور جمع های مختلف فرزندان شهدا بهره گیریم، تصریح کرد: شأن و جایگاه شهدا و خانواده این عزیزان فراتر از اندیشه، جناح و تفکر خاصی است و همواره باید تحت فرامین رهبر معظم انقلاب و زیر پرچم ولایت در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنیم.
وی با انتقاد از کسانیکه قصد دارند فضای کشور را دوقطبی جلوه دهند، گفت : همه زیر چتر ولایت هستیم و باید به مردم خدمت کنیم.
استان گیلان هشت هزار شهید، 24 هزار آزاده و 21 هزار جانباز تقدیم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
7294/2007

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا