قالیباف از بی انصافی در قضاوت انتقاد کرد

به گزارش‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک به نقل از خبرنگار ایرنا، محمدباقر قالیباف روز شنبه در آیین بهره برداری از 29پروژه شهری منطقه هشت افزود: متاسفانه عده ای با بی انصافی قضاوت کرده و می گویند شهرداری صد جا را خراب کرده و در کنار آن 2 اتوبان هم ساخته است.
وی در عین حال تصریح کرد: البته از صمیم دل می‌گویم که ما در خور لیاقت و شان مردم نتوانسته ایم انجام وظیفه کنیم.
شهردار تهران با بیان اینکه در نوکری کردن به مردم کم گذاشته ایم اظهار کرد: ما خاک پای مردمانی هستیم که با وجود نارسایی و کم کاری مدیران هر زمان که دشمن انقلاب را تهدید کرد به خیابان ها آمدند.
وی خاطرنشان کرد: مخاطب من کسانی هستند که نه یک دهه و دو دهه بلکه چند دهه در سازمان های مختلف کشور انجام وظیفه کرده و حالا در جایی نشسته و انتقادات غیرمنصفانه می کنند.
قالیباف افزود: بررسی کنید تعداد سالن های سینما و تئاتر در سال 84 چه تعداد بود و امروز چند برابر شده است.
وی گفت: جای دیگری می‌گویند بچه های انقلاب با هنر، سینما و تئاتر مخالف هستند و سالها تهمت زدند سینما آزادی را حزب اللهی ها اتش زدند در صورتی که سینما آزادی توسط بچه های بسیجی و انقلابی بازسازی شد.
شهردار تهران با تاکید بر اینکه ما سینما مخالف نیستیم افزود: همانگونه که امام راحل فرمودند ما با سینما مخالف نیستیم بلکه با فساد مخالفیم.
شهردار تهران یادآور شد: امروز شاخصه انقلابی و حزب اللهی بودن کمک و خدمت به مردم و حل مشکلات آنهاست.
وی با اشاره به پروژه باغ کتاب و افتتاح آن در طی روزهای آینده اظهار کرد: این پروژه با محوریت کودکان و نوجوانان از تمامی ابعاد دارای مقیاس جهانی است.
قالیباف در ادامه با اشاره به اینکه شهرداری تهران لحظه ای از توجه به فقرا و محرومان شهر غافل نشده است گفت: شهرداری در بسیاری از آسیب های اجتماعی از جمله طلاق، اعتیاد و ترک خانواده وارد شده و هر چند قبول داریم اقدامات ما ریشه ای نیست اما در حد توان برای مهار آنها تلاش کرده ایم.
به گفته وی کاستی ها موجب دلشکستگی مردم، تضعیف انقلاب و زیر سوال بردن کارآمدی نظام می شود و امروز نظام و انقلاب از این سنگر در حال تضعیف است.
شهردار تهران با اشاره به افتتاح 29 پروژه در منطقه هشت اظهار کرد: این پروژه ها با اعتباری بیش از 90 میلیارد تومان احداث و به بهره برداری رسیده است.
خبرنگار: عاطفه نژادسالاری – انتشار: محمد آجورلو
تهرام/9353//1348

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا